Korytarz

  Share

  Gość
  Gość

  Korytarz

  Pisanie by Gość on Sob Lut 25, 2012 7:07 pm


  Gość
  Gość

  Re: Korytarz

  Pisanie by Gość on Pon Cze 04, 2012 5:44 pm

  Okej! Więc pewnie Charlie miał urwanie głowy nie przez pracę, a.. przez zachcianki Lexie! To lody, to czekolada, to serek, to kotlecik! No, a on tak laaaatał i latał, krzykała na niego czasami, a potem płakała, a potem się śmiała no bo hormony! A czarli biedak musiał to znosić!

  Gość
  Gość

  Re: Korytarz

  Pisanie by Gość on Pon Cze 04, 2012 5:50 pm

  No cóż, chciał to ma! Lexie była mu bardzo wdzięczna za to, że tak się nią opiekuje i w ogóle. Teraz przyszła do pracy troszkę później, bo rano była u lekarza! I chciała pokazać Charliemu nowe USG. Więc szła sobie korytarzem, ubrana w jakąś obcisłą bluzkę, po raz pierwszy w pracy. Wszyscy na nią patrzyli ze zdziwieniem, że plotki o ciąży okazały się prawdziwe! A ona tylko się uśmiechała.

  Gość
  Gość

  Re: Korytarz

  Pisanie by Gość on Pon Cze 04, 2012 5:52 pm

  A Czarli szedł z przeciwnej strony i sobie padli w objęcia xD No, nie aż tak filmowo, po prostu się ładnie przywitali, pocałował ją lekko, bo to jednak praca i uśmiechnął szeroko. - Cześć Skarby! -powiedział kładąc przelotnie dłoń na jej ślicznym brzuszku. -pięknie wyglądasz- powiedział z dumą w głosie, bo to jego zasługa, ten brzuszek!

  Gość
  Gość

  Re: Korytarz

  Pisanie by Gość on Pon Cze 04, 2012 5:59 pm

  Uśmiechnęła się do niego uroczo i odwzajemniła pocałunek z cichym pomrukiem. Podobało jej się, że tak się z nią witał przy wszystkich! Bo biura miały szklane ścianki, więc wszystko było widać.
  - Cześć kochanie. Popatrz - mruknęła mu do uszka, a potem podała mu wydruk z USG! Ale tak w sumie dyskretniej, nie każdy musi widzieć ich dziecko.
  - Dziękujęęę - uśmiechnęła się.

  Gość
  Gość

  Re: Korytarz

  Pisanie by Gość on Pon Cze 04, 2012 6:06 pm

  -Kochanie.. - objął ją lekko i spojrzał z uśmiechem na zdjęcia - to nasze maleństwo?- wyszczerzył zęby i oczka mu się zaświeciły. -cudowne! - ucieszył sie i pocałował w skroń, a potem poprowadził do biura, co by tak jednak na środku korytarza nie stali.

  Sponsored content

  Re: Korytarz

  Pisanie by Sponsored content

   Similar topics

   -

   Obecny czas to Czw Sty 18, 2018 12:57 am