• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

jubiler

Share

st. albans
prawo
pracoholik
25

jubiler

Pisanie by daniel roosevelt on Pią Wrz 11, 2015 11:03 am

First topic message reminder :

amsterdam
polityka zagraniczna
rojals
25

Re: jubiler

Pisanie by aloise amsberg on Pon Lut 08, 2016 4:04 pm

- astrid o co ci do cholery chodzi!? - warknął bo już nie mógł wytrzymać tego mieszania mu w głowie. nie wiedział o co chodzi a nie kojarzył wszystkich faktów zbyt szybko. szczególnie, że pewnie ten reporter wyhaczył go na jakiejś imprezie jak był podpity i dodał sobie kilka słów od siebie.

islandia
matematyka finansowa
bankrutka
23

Pisanie by astrid bachmann on Pon Lut 08, 2016 4:15 pm

nie wytrzymała tego udawania. przecież alojzy był dla niej ważny. ważniejszy niż te wszystkie diamenty!!! a to już coś. szkoda tylko, że złamał jej serce. spojrzała na niego ze zaszklonymi oczami.
- o to, że nawet nie wiesz o co chodzi. - potrząsnęła głową. - ale czemu miałbyś wiedzieć, skoro nigdy nie byłam dla ciebie ważna i rozpowiadasz o tym mediom. - założyła włosy za ucho.

amsterdam
polityka zagraniczna
rojals
25

Pisanie by aloise amsberg on Pon Lut 08, 2016 4:17 pm

o jezusie. to rzeczywiście poważna sprawa, skoro alojzy był dla niej ważniejszy od diamentów. a on głupi zepsuł to jednym niedopowiedzeniem.
- komu to rozpowiadam? - zdziwił się. - nie rozmawiałem z nikim z mediów od miesiąca, astrid. o co ci chodzi?! - potarł skronie bo rozbolała go głowa od tego wszystkiego.

islandia
matematyka finansowa
bankrutka
23

Pisanie by astrid bachmann on Pon Lut 08, 2016 4:22 pm

no dobra. może nie "wszystkie diamenty". gdyby miała do wyboru alojzego i wszystkie diamenty świata, musiałaby się zastanowić xd
- to dlaczego dzisiaj cały internet huczy o tym, jak to zaprzeczyłeś, że się spotykamy?! - teraz to ona warknęła na niego i zamachała rękoma, bo zapomniała, że trzyma w dłoniach reklamówki z bardzo cennymi przedmiotami.

amsterdam
polityka zagraniczna
rojals
25

Pisanie by aloise amsberg on Pon Lut 08, 2016 4:26 pm

alojzy musiał chwilę poszukać w głowie odpowiedniego spotkania, gdzie mógłby coś takiego powiedzieć, ale nic mu się nie przypominało. zmarszczył nosek.
- bo w internecie piszą bzdury? - zasugerował. - nie wiem, czego się naczytałaś, astrid, ale wcale tak nie powiedziałem..... ewentualnie mogłem nie potwierdzić, że się spotykamy. - mruknął.

islandia
matematyka finansowa
bankrutka
23

Pisanie by astrid bachmann on Pon Lut 08, 2016 4:31 pm

- "mogłeś nie potwierdzić, mogłeś nie potwierdzić". - zaczęła go przedrzeźniać. - dla głupich dziennikarzy to jest równoznaczne z zaprzeczeniem, więc mógłbyś z łaski swojej wziąć odpowiedzialność za swoje słowa, a tak poza tym to dlaczego mogłeś nie potwierdzić, że się spotykamy? to tak samo złe! - tupnęła nóżką jak dziecko.

amsterdam
polityka zagraniczna
rojals
25

Pisanie by aloise amsberg on Pon Lut 08, 2016 4:37 pm

- no właśnie, sama powiedziałaś głupich, więc dlaczego czepiasz się mnie? - uniósł brew. zastanawiał się dlaczego robi z tego taki problem, jak przecież on nic złego nie zrobił. przynajmniej według siebie.... - najwyraźniej mnie coś rozproszyło. - mruknął. - nie wystarcza ci, że my wiemy, że jesteśmy ze sobą? po co przejmujesz się całym światem, co? - westchnął.

islandia
matematyka finansowa
bankrutka
23

Pisanie by astrid bachmann on Pon Lut 08, 2016 4:40 pm

- bo nie wiesz jak to jest kiedy cały świat wytyka cię palcami, bo nie masz pieniędzy! myślałam, że mam to za sobą, a teraz znowu przechodzę to wszystko od nowa, bo wszyscy śmieją się ze mnie, że latam za tobą, a ty publicznie mówisz, że się ze sobą nie spotykamy! - denerwowała się. - poza tym myślałam, że jestem dla ciebie ważna, ale najwyraźniej jesteś jak wszyscy i tylko się mnie wstydzisz. - mruknęła.

amsterdam
polityka zagraniczna
rojals
25

Pisanie by aloise amsberg on Pon Lut 08, 2016 5:05 pm

- o czym ty mówisz, astrid.... - westchnął ciężko. - czy gdybym się ciebie wstydził pokazywał bym się z tobą publicznie? chodzilibyśmy razem na imprezy? gdybym się ciebie wstydził nie jeździłbym po całym mieście szukając cię. - mruknął i pokręcił głową. - zastanów się czasem nad tym wszystkim, bo wydaje mi się, że masz problemy z zaufaniem do mnie. - dodał i ruszył do wyjścia.

islandia
matematyka finansowa
bankrutka
23

Pisanie by astrid bachmann on Pon Lut 08, 2016 5:11 pm

- oczywiście, że mam problemy z zaufaniem, skoro mój poprzedni chłopak rzucił mnie jak tylko straciłam pieniądze! - zawołała za nim tonem męczennicy, ale nie zamierzała za nim biec i go zatrzymywać. jej zdaniem to on był tu winny i to on powinien latać za nią, a nie się jeszcze obrażać, że ona się obraziła.

amsterdam
polityka zagraniczna
rojals
25

Pisanie by aloise amsberg on Pon Lut 08, 2016 5:13 pm

ale się obraził i poszedł w cholerę.

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu