• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

sklep zoologiczny

Share

genewa
kardiologia
skurczybyk
25

sklep zoologiczny

Pisanie by brooklyn harrington on Sob Mar 21, 2015 9:05 pm

First topic message reminder :

belast
animacja
.
23

Re: sklep zoologiczny

Pisanie by cody caplan on Sro Sie 19, 2015 2:30 pm

dlatego też nie sprawi sobie węża. może jakąś jaszczurkę za to albo coś innego czego nie musiałby karmić codziennie i by nie umarło z głodu czy pragnienia jak o tym zapomni. - blisko, ale to jeszcze nie to - dalej mówił tym głosem, powstrzymując się od śmiechu.

st. albans
za głupia na studia
#girlonline
20

Pisanie by bridget kay on Sro Sie 19, 2015 2:32 pm

na pewno by się zaprzyjaźnili.
walnęła go piąstką w ramię, żeby odsłonił jej oczy.
- oj cody! rozpoznaję was po wyglądzie, a nie głosie. - roześmiała się wraz ze swoim tłumaczeniem. odwróciła się, żeby na niego spojrzeć i upewnić się, że jest cody'm, a nie mattem, bo lubili ją wkręcać i mieszać jej w głowie.

belast
animacja
.
23

Pisanie by cody caplan on Sro Sie 19, 2015 2:41 pm

- a szkoda bo powinnaś - zaśmiał się i odsłonił jej oczy. w sumie żałował trochę, że jednak nie podał się za matta, bo był ciekawy czy by się w ogóle zorientowała. musimy zabrać jakoś grupowo i ty będziesz codym a ja mattem xd - po co przyszłaś? - spojrzał na puchate uszaki.

st. albans
za głupia na studia
#girlonline
20

Pisanie by bridget kay on Sro Sie 19, 2015 2:43 pm

hahaha, ej, to jest dobre, żeby zagrać nimi jak kogoś wkręcają xdd matt będzie przed mary albo edie udawał cody'ego, ups.
- nie było tego w warunkach umowy o przyjaźń. - odparła, udając taką mądrą. - po karmę. ja mam wymówkę, a ty? - dźgnęła go palcem w klatę.

belast
animacja
.
23

Pisanie by cody caplan on Sro Sie 19, 2015 2:49 pm

a potem jak cody się z nimi spotka to nie będzie wiedział o co chodzi jak mu będą gadać o poprzednim spotkaniu xd gorzej jak będzie próbował go udawać gdy będzie stał obok niego xd będą się kłócić kto jest kto. - to są jakieś warunki? - zaśmiał się. - ja nie mam wymówki i przyszedłem sobie po prostu popatrzeć - wzruszył ramionami i popukał chomikowi w szybkę.

st. albans
za głupia na studia
#girlonline
20

Pisanie by bridget kay on Sro Sie 19, 2015 2:51 pm

cody będzie musiał zrozumieć przez braterską więź i bliźniaczą telepatię, że nie może go wydać i będzie musiał z nim współpracować! ale ogólnie jakby zrobić kiedyś imprezę paczki i tam cały wieczór ich przekręcić, to byłoby czadowe xd
- też się zdziwiłam, jak zacząłeś teraz jakieś dyktować. - zaśmiała się głupkowato. odrzuciła włosy do tyłu. - myślałam, że wolisz zoo. - odparła.

belast
animacja
.
23

Pisanie by cody caplan on Sro Sie 19, 2015 3:03 pm

takie poświęcenia, ech. tak się powinno stać xd będą się mogli wymieniać dziewczynami. co w sumie byłoby chamskie z ich strony, ale kto by o tym wiedział oprócz nich xd
- byłem wczoraj w zoo, więc dzisiaj wpadłem tutaj - dalej pukał do chomika, ale ten się wcale nie chciał obudzić. - może sobie kupię jakiegoś zwierzaka - poinformował ją, że to rozważał.

st. albans
za głupia na studia
#girlonline
20

Pisanie by bridget kay on Sro Sie 19, 2015 3:06 pm

cała paczka wymienia się dziewczynami, a teraz oni wznieśliby się na nowy poziom wymieniania się. geniusze zbrodni!
- wiesz, jak cię nie było, to próbowałam cię naśladować i włamać się do zoo, ale nie wyszło mi tak dobrze. - zmarszczyła nosek. musiała się pożalić! - kup sobie mopsika, zaprzyjaźni się z moim! może się w sobie zakochają! - zaczęła klaskać i piszczeć. zapomniałam już jak się ten jej pies nazywa, kluska czy coś tam.

belast
animacja
.
23

Pisanie by cody caplan on Sro Sie 19, 2015 3:14 pm

tyle plusów posiadania identycznego brata bliźniaka. ja ogólnie nie wiem już sama czy w ogóle w awku to nie jest matt xd chociaż na początku mi się wydawało, że cody. będziemy mogły im na imprezie ustawić taki sam awek xdd najlepiej z obojgiem hehe
- do tego potrzeba być profesjonalistą. jeszcze kilka lekcji i będziesz w tym lepsza - pocieszył ją rozbawiony. - nie chcę psa. nina ma też mopsa i musi cały czas z nim wychodzić, karmić go codziennie i w ogóle - zaczął marudzić. - chociaż może to wcale nie zły pomysł. brałbym go ze sobą wszędzie i nauczyłbym go jeździć na desce - zaczął się nad tym zastanawiać. a nie klops? xd

st. albans
za głupia na studia
#girlonline
20

Pisanie by bridget kay on Sro Sie 19, 2015 3:19 pm

ojaaa, z tym awkiem to genialne! nikt nie będzie wiedział kto jest kto. ja tam ich nadal nie rozróżniam i nigdy się nie nauczę. chociaż aktualnie mój ma jakąś szaloną czuprynę i okropnie wygląda. przynajmniej się od siebie różnią.
- będziesz musiał mnie nauczyć. - zapowiedziała. - no widzisz, już macie w mieszkaniu jednego mopsa, to możecie mieć kolejnego. im więcej, tym weselej! - ucieszyła się tym bardziej. - a właśnie, muszę mojego wyprowadzić, chodź ze mną. - wyprowadziła go na siłę ze sklepu i kazała ze sobą i mopsem spacerować. możliwe, że klops, ty to wymyśliłaś xd

belast
animacja
.
23

Pisanie by cody caplan on Sro Sie 19, 2015 3:27 pm

może dorośli i mieli dość wymienianiem się wszystkiego, więc twój zapuścił włosy, żeby w końcu ich rozróżniali. teraz już na filmikach nie mogą się przedstawiać na odwrót.
- to gdzie teraz chcesz się włamać? - na pewno ją nauczy. będzie jego uczennicą, a on jej mistrzem. uroczo. bawił się nawet z tym jej klopsem czy jak mu tam było, a potem w internecie razem patrzyli na mopsy do adopcji.

belast
animacja
.
23

Pisanie by cody caplan on Wto Wrz 15, 2015 5:20 pm

Stal z deska pod pacha i sie przygladal karmie dla kur.

manchester
położnictwo
cieszę się życiem
20

Pisanie by tracy o'hara on Wto Wrz 15, 2015 5:46 pm

cody wiecznie się kręci w zoologicznym xd była w sklepie, żeby pooglądać małe kochane puchate zwierzątka i właśnie z niego wychodziła. zauważyła cody'ego, ale nie chciała się witać, skoro ostatnio się zbłaźniła, bo on (a raczej matt) jej nie rozpoznał. dlatego wyminęła go i poszła. ups!

hatfield
-
ballet girl
26

Pisanie by hannah darling on Nie Paź 11, 2015 9:57 am

potrzebowała jakiegoś przyjaciela w mieszkaniu dlatego postanowiła kupić jaszczurkę. właśnie kupowała słodkiego, zielonego kameleona takiego jak miała roszpunka w 'zaplątanych'.

st. albans
prawo
pracoholik
25

Pisanie by daniel roosevelt on Nie Paź 11, 2015 10:08 am

daniel za to przyszedł kupić karmę dla duffy'ego. przy okazji zerknął na różne psie zabawki i zaskakująco bardzo mu się spodobały, więc teraz oglądał wszystkie i chciał wszystkie kupić. przelewał swoją całą miłość na duffy'ego i chciał go rozpieszczać.

hatfield
-
ballet girl
26

Pisanie by hannah darling on Nie Paź 11, 2015 10:11 am

duffy był jak jego dziecko xd
hania za to trzymała na łapce średniej wielkości kameleona, którego gilała pod brodą niczym kota. ogólnie przy kasie leżało mnóstwo rzeczy, która miała w planie kupić. teraz szukała odpowiednich robaków, bo przecież alfred (tak, nazwała kamelona tak samo jak nazywał się lokaj batmana) nie mógł jeść byle czego! dlatego stała przy sąsiedniej półce i wybierała świerszcze.

st. albans
prawo
pracoholik
25

Pisanie by daniel roosevelt on Nie Paź 11, 2015 10:18 am

trochę tak, skoro sprawił go debbie, żeby nie miała parcia na posiadanie dzieci jak najszybciej. i dobrze, że tak zrobił, bo przynajmniej teraz utknął z psem, a nie z dzieciakiem. imię jej kameleona i tak nie było takie dziwaczne jak imiona kotów neila. daniel zauważył hanię i jego pierwszym instynktem była ucieczka, ale postanowił być mężczyzną xd odchrząknął.
- to twój zwierzak? - spytał. prawie jak podryw "to twój kasztan?".

hatfield
-
ballet girl
26

Pisanie by hannah darling on Nie Paź 11, 2015 10:27 am

tak, lepszy dzieciak niż pies. inaczej musiałby teraz chodzić do przedszkola codziennie ups. z jego kariery nici! jak sie nazywały koty neila? pewnie zaraz dostanę reprymende że nie wiem ale i tak zaryzykuje. brawo, daniel mężczyzna - tak - odparła dumnie - od kilkunastu minut jestem szczęśliwym posiadaczem kameleona - normalna dziewczyna sprawiłaby sobie kota gdyby było jej smutno, ale nie hanka jak widać.

st. albans
prawo
pracoholik
25

Pisanie by daniel roosevelt on Nie Paź 11, 2015 10:32 am

czyli lepszy pies niż dzieciak xd opieka nad psem i tak była męcząca i zajmowała mu mnóstwo czasu, którego nie miał. koty neila to fitzgerald, augustus, balthazar i humphrey, nie musiałaś tego wiedzieć. informacje u hanki w profilu się nie zgadzają, skoro ma, że woli koty.
- gratulacje? - pogratulował jej pytająco, bo on na pewno kameleona by sobie nie sprawił. nie lubił takich obślizgłych stworzeń.

hatfield
-
ballet girl
26

Pisanie by hannah darling on Nie Paź 11, 2015 10:36 am

metaforycznie woli koty xd ale jak dodasz status wolę kameleony to chętnie zmienię hehehe ;x
ciekawe imiona tych kotów, takie dostojne. leo się nigdy ich nie nauczy i je przemianuje na: prezez miau, pan milusiński, piszeczoszek i łakomczuszek xd - nie rozumiem zawahania w twoim głosie, zobacz jaki on słodki - podstawiła mu alfreda pod sam nos i uśmiechneła się.

st. albans
prawo
pracoholik
25

Pisanie by daniel roosevelt on Nie Paź 11, 2015 10:40 am

jakbym miała każdemu osobno wymyślać statusik, to już wolałabym dać taką pustą rubryczkę do wpisywania. łakomczuszek to królik carly, a już kylie przemianowała któregoś z nich na mruczka. nikt nie zasługuje na status "wolę koty" bardziej od neila xd
- słodki to jest duffy. - stwierdził od razu i odsunął twarz, żeby nie stykać się przypadkiem z tym kameleonem. zabrał z półki pierwszą lepszą zabawkę po pół godzinie wybierania, bo czuł się niezręcznie w towarzystwie hanki.

hatfield
-
ballet girl
26

Pisanie by hannah darling on Nie Paź 11, 2015 11:02 am

nie wiem czy ten królik w ogóle żyje skoro carly ma teraz dziecko xd
- ale jesteś stereotypowy - przytuliła do siebie alfreda bo czuła że ten poczuł się niedoceniony przez daniela ;c - to że nie ma puchatego futerka nie oznacza, że nie jest słodki. może ma słodkie wnętrze - nie ma to jak rozmowy o osobowości zwierząt, bardzo na poziomie.

st. albans
prawo
pracoholik
25

Pisanie by daniel roosevelt on Nie Paź 11, 2015 11:05 am

widzisz, albo zwierzę albo dziecko. daniel miał rację. nie wiem czy carly powinna mieć drugie dziecko, bo wtedy zapomniałaby o sophie, podążając za tą logiką, że o królika już nie dba.
- przepraszam, że mam takie nieoryginalne zwierzę. - odparł ironicznie i wywrócił oczami. hania nie będzie mu wmawiać, że jej kameleoni przyjaciel jest bardziej uroczy od jego ukochanego psiaka. - widzę, że zdążyliście już się dobrze zapoznać przez te kilkanaście minut. - stwierdził, skoro już mówiła o jego wnętrzu.

hatfield
-
ballet girl
26

Pisanie by hannah darling on Nie Paź 11, 2015 11:14 am

na razie sie nie zapowiada żeby miała mieć, bedziemy się martwić jak znowu wpadnie xd
- bład - wskazała na niego palcem - nie powiedziałam, że jesteś nieoryginalny tylko stereotypowy, a to oznacza że uważasz mojego jaszczurzego przyjaciela za niesłodkiego tylko dlatego że nie ma futra jak twój pies - wytknęła mu. niech nie myśli, ze tylko on może się klócić - oczywiście, że tak. zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia - pewnie od razu go namierzyła na szarym końcu sklepu.

st. albans
prawo
pracoholik
25

Pisanie by daniel roosevelt on Nie Paź 11, 2015 11:16 am

powinna wpaść znowu i olać sophie. dramki.
- po prostu nie podobają mi się kameleony, ale każdy może mieć takie zwierzę jakie mu się podoba. ja mam duffy'ego i nie muszę nikomu udowadniać, że jest słodki. - wzruszył ramionami. nie musiał tego udowadniać, bo każdy wiedział, że duffy to najsłodszy pies w okolicy. - szczęściarz z niego. - mruknął bez entuzjazmu.

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Sob Paź 21, 2017 8:10 pm