• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

night club

Share

st. albans
god save the queen
we love our queen
102

night club

Pisanie by st. albans on Pią Paź 03, 2014 7:30 pm

First topic message reminder :

londyn
mechanika
książę
26

Re: night club

Pisanie by harry windsor on Nie Gru 20, 2015 9:30 pm

w zeszłym halloweenowy składałam xd przypomniałaś mi właśnie, że nie zjadłam dzisiaj i wczoraj czekoladki ze swojego kalendarza. może powinnam namówić brata, żeby pograł ze mną w pijacką grę do świątecznego filmu to znów poczuję święta. w akademiku to działało xd - no pomyśl dlaczego - wywrócił oczami bo zadawał głupie pytania. - przecież nie oglądam się za nikim. przyszedłem tutaj z tobą żebyś ty mógł się pooglądać - skinął głową w kierunku jakiejś striptizerki.

st. albans
prawo
pracoholik
25

Pisanie by daniel roosevelt on Nie Gru 20, 2015 9:33 pm

aa, no widzisz, ja składałam świąteczny. musisz nadrobić czekoladki. co za pijacka gra, opowiedz mi xd ja ostatnio wymyśliłam, że muszę obejrzeć chiński film i pić szota za każdym razem jak coś zrozumiem xd
- nie opowiadałem ci historii o williamie kradnącym mi dmuchaną lalę, żebyś zabierał mnie do klubu ze striptizem... to była historia, która miała przedstawić szaleństwo mojego brata, a nie brak perwersji w moim życiu. - tłumaczył mu uparcie. przypomniało mi się, że william miał udawać, że dmuchana lala to gigi xd ewka nawet nie wie co się dzieje u williama.

londyn
mechanika
książę
26

Pisanie by harry windsor on Nie Gru 20, 2015 9:43 pm

dobry plan xd ja właśnie grałam tak, że wybierałyśmy świąteczny filmy, szukałyśmy zasad i piłyśmy jak było trzeba. dobre było nightmare before christmas albo family guy xd
- masz dmuchaną lalę, więc to wystarczająco duży znak, że potrzeba ci seksu - napił się. - z prawdziwą kobietą, a nie balonem - dodał zaraz poważnie. nawet on nie miał takiej lali, a robił dziwne rzeczy w życiu. wszystkie postacie żyją własnym życiem.

st. albans
prawo
pracoholik
25

Pisanie by daniel roosevelt on Nie Gru 20, 2015 9:49 pm

czyli po prostu gra z internetów xd
- tą lalę dostałem dawno temu w formie prezentu-żartu kolegów. - tłumaczył mu, bo nie chciał, żeby harry miał go za jakiegoś zboczeńca z dmuchaną lalę. pewnie na osiemnastkę ją dostał i jeszcze do tej pory przetrwala nienaruszona. - te kobiety też są, za przeproszeniem, balonami. - zauważył, bo striptizerki składały się głownie z operacyjnie powiększonych piersi do niebotycznych rozmiarów. a on chciał zwykłą, miłą, rudą dziewczynę.

londyn
mechanika
książę
26

Pisanie by harry windsor on Nie Gru 20, 2015 10:23 pm

no tak xd
- dobra, dobra - zaśmiał się z jego tłumaczeń. nie uwierzył mu pewnie skoro każdy ma swoje potrzeby. a skoro daniel nie rucha to kto wie czy sobie nie zastąpił normalnej dziewczyny dmuchaną lalą. szczególnie, że tak cenny dla niego jest czas, którego trzeba poświęcić więcej na wyrwanie jakiejkolwiek laski. - ale to żywe balony - zauważył.

st. albans
prawo
pracoholik
25

Pisanie by daniel roosevelt on Nie Gru 20, 2015 10:29 pm

myślę, że daniel raczej nie umie wyrywać dziewczyn. chociaż nie zapomnijmy, że były czasy, kiedy to on był najbardziej rozchwytywanym kawalerem w st. albans. wszystkie na niego leciały! nie musiał nawet nic robić, same się na niego rzucały. to dlatego nie umiał wyrywać panienek.
- a to uprzedmiotawianie. - skrzyżował ręce. nie zamierzał dotykać żadnej striptizerki. nawet rudej!

londyn
mechanika
książę
26

Pisanie by harry windsor on Nie Gru 20, 2015 10:35 pm

teraz już nikt go nie chciał, więc wychodzi na to, że musi się nauczyć podrywu. chyba, że chce resztę swojego życia spędzić w towarzystwie sterty papierów. - nikt ci nie mówi, żebyś je uprzedmiotowiał. to nadal ludzie - zagapił się na cycki jednej ze striptizerek. były tak wielkie, że nie dało się ich przegapić.

st. albans
prawo
pracoholik
25

Pisanie by daniel roosevelt on Nie Gru 20, 2015 10:41 pm

teraz danielowi wystarczał duffy i dmuchana lala przebrana za gigi. poza tym on nie miał czasu na dziewczyny i nigdy się nie domagał ich uwagi, ani wtedy, ani teraz.
- którym trzeba płacić, żeby zechciały w ogóle zwrócić na ciebie uwagę. jeżeli będę potrzebował bliskości, to z dziewczyną, którą naprawdę interesuje co mam do powiedzenia i która będzie chciała ze mną obejrzeć house of cards po ciężkim dniu i tylko poprzytulać się na kanapie. - zwierzył mu się jako dobremu przyjacielowi. zresztą musiał mu wyjaśnić czego chce, żeby harry dał mu spokój ze striptizerkami.

londyn
mechanika
książę
26

Pisanie by harry windsor on Nie Gru 20, 2015 10:48 pm

zaśmiał się na jego słowa, ale zaraz sobie przypomniał, że to przecież daniel, więc nic dziwnego, że ma takie wymagania. - na pewno znajdzie się ktoś kto będzie z tobą z chęcią oglądał nudne seriale - poklepał go po ramieniu. dopił szkocką i poszli bo nic tu po nich, a nie chciał, żeby aggie się na niego obraziła. chociaż pewnie i tak już za późno.

paryż
lotnictwo i kosmonautyka
niezdara
22

Pisanie by jude hurd on Wto Wrz 27, 2016 9:17 pm

jude się zaplątał w dziwne towarzystwo. to znaczy jakiś ludzi, którzy nie byli nieśmiałymi ofiarami losu i zabrali go do klubu ze striptizem, żeby się trochę oswoił z półnagimi kobietami ocierającymi się o niego, żeby już tak nie jęczał, że morgan go zostawiła 987534984 lat temu, bo nie sprawdzał się w łóżku, tylko żeby się nauczył jak się dziewczyny w łóżku obsługuje. albo na kanapie w klubie ze striptizem. no to zamówili mu lap dance i się chłopak cały pocił ze stresu.

Londyn
dziennikarstwo
reckless
22

Pisanie by morgan butler on Wto Wrz 27, 2016 9:25 pm

a morgan była tu striptizerką i to ją niechcący dla niego zamówili hehe
teraz jak już mogła ćpać do woli to oczywiście korzystała z okazji. to była idealna praca dla niej. nie przeszkadzało jej jak ją obmacywali, lubiła się dobrze bawić, a płacić też nieźle płacili. czego więcej chcieć. pojawiła się pomiędzy nimi z koleżankami, które miały jej pomóc zapewnić chłopakom miły czas. trochę zajęło jej ogarnięcie, że to między innymi judem miały się zająć, ale jak już zczaiła to zaczęła się śmiać.

paryż
lotnictwo i kosmonautyka
niezdara
22

Pisanie by jude hurd on Wto Wrz 27, 2016 9:31 pm

hahahahaha! pięknie. w ten sposób jude chyba nie nauczy się obsługiwać innych dziewczyn ;x
jude od razu zauważył morgan... to znaczy, kiedy już spojrzał na twarze dziewczyn, bo w pierwszej chwili co innego przykuwało jego uwagę i naprawdę, naprawdę chciał odwrócić wzrok... ale moze nie powinien był tego robić skoro okazało się, że wśród roznegliżowanych dziewczyn jest morgan! po pierwszej fali szoku (i przekonaniu samego siebie w głowie do "mały, leżeć"), zaczął się nerwowo śmiać.
- okej, już widzę, co jest grane! sprytnie! jeżeli chcesz do mnie wrócić, nie musisz wkręcać w to naszych znajomych i robić wielkich przyjęć niespodzianek. - rozejrzał się naokoło klubu.

Londyn
dziennikarstwo
reckless
22

Pisanie by morgan butler on Wto Wrz 27, 2016 9:38 pm

he he. nauczy, nauczy, bo morgan nie ma raczej zamiaru poświęcać jemu za dużo czasu. jej cierpliwość się wyczerpała i teraz niestety badziej atrakcyjny wydawał się jej jeden z jego kolegów niż on. zaczęła się jeszcze bardziej śmiać jak usłyszała to co mówił. zresztą nie tylko ona. ich znajomi też myśleli, że to dość zabawne. - nie przyszłam tu dla ciebie - odpowiedziała jak już złapała oddech. - nie rób sobie nadziei, to co było między nami już się skończyło - dodała, po czym odwróciła się, żeby zacząć flirtować z jakimś kolesiem.

paryż
lotnictwo i kosmonautyka
niezdara
22

Pisanie by jude hurd on Wto Wrz 27, 2016 9:44 pm

minka mu zrzedła. a wiadomo jak dżud biednie wygląda jak mu minka zrzednie. jak na awku. nie rozumiał czemu się śmieje i czemu wygląda tak jak wygląda...
- w takim razie co tu robisz? - złapał ją za rękę desperacko. minęło już tyle czasu, a on nadal się nie mógł pozbierać. była miłoscią jego życia, jedną jedyną, która kiedykolwiek widziała go nago. to ważne xd

Londyn
dziennikarstwo
reckless
22

Pisanie by morgan butler on Wto Wrz 27, 2016 9:49 pm

spojrzała na jego dłoń zaciśniętą na swojej. zaraz mu sięwyrwała i skrzyżowała ręce na cyckach. - nie twoja sprawa - powiedziała poważnie, mierząc go wzrokiem. biedny jude. ona się pozbierała dosyć szybko. trochę (albo nawet bardzo) pomogły jej narkotyki. naćpana nie myślała o nim, ani o tym co do niego czuła czy co ich łączyło. a wiadomo, że jednak go kochała, więc żeby zgłuszyć uczucia ćpała jeszcze więcej.

paryż
lotnictwo i kosmonautyka
niezdara
22

Pisanie by jude hurd on Wto Wrz 27, 2016 9:57 pm

jude nie miał takich możliwości ucieczki. nie miał narkotyków, przypadkowego seksu, alkoholu. płakał do poduszki i irytował wszystkich naokoło. wszystkie ich rozstania zawsze tak wyglądały. tyle że prędzej czy później wracali do siebie, a teraz wyglądało na to, że naprawdę ją stracił.
- wiedziałaś, że tu będę? - spytał bez sensu, tak jakby wciąż chciał wierzyć w to, ze przyszła tu na jakąś imprezę albo dla niego... a nie, że tu pracuje. jemu trochę zajmie, póki połączy wątki.

Londyn
dziennikarstwo
reckless
22

Pisanie by morgan butler on Wto Wrz 27, 2016 10:03 pm

każdy radził sobie z problemami w inny sposób. jemu szło to ciężej, a ona zabijała swoje ostatnie szare komórki. o ile w ogóle coś jej zostało. - nie - warknęła. - zostaw mnie w spokoju - odwróciła się od niego i poszła zająć się jakimś innym klientem.

paryż
lotnictwo i kosmonautyka
niezdara
22

Pisanie by jude hurd on Wto Wrz 27, 2016 10:06 pm

- morgan! - jęknął jeszcze, licząc, że to na nią zadziała... ale tak nie było. stał jak ten słup soli, obserwując ją i widząc jak odrażający faceci wsadzają jej banknoty w majtki za to, że na nich tańczyła. ten obraz będzie go prześladował w koszmarach. na szczęscie w końcu koledzy go odciągnęli i zanieśli do domu, bo jego tak wryło, że nie był w stanie poruszać się o własnych nogach.

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Pon Gru 18, 2017 9:13 pm