• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

night club

Share

st. albans
god save the queen
we love our queen
102

night club

Pisanie by st. albans on Pią Paź 03, 2014 7:30 pm

First topic message reminder :

st. albans
kosmetologia
z domu hollywood
24

Re: night club

Pisanie by daisy bieber on Wto Sty 06, 2015 3:44 pm

obie są od kenniego, ale daisy o tym nie wie i ciągnie kasę od thomasa dalej. ale chyba powinna niedługo się o tym dowiedzieć i przeprowadzić do julki, żeby ją tyrać xd
- co ty wyprawiasz? co to jest? wódka? - złapała za pojemnik, który trzymała i upiła łyk, ale się skrzywiła tylko bo to była kranówka. - fuj - mruknęła ocierając wierzchem dłoni swoje wargi pomalowane jakimś supertrwałym lakierem do ust koloru krwistoczerwonego, który podbijał biel jej zębów i w ogóle kształt ust, który ma naprawdę zacny. - izi gooorlll - rzuciła do striptizerki i westchnęła na tessę. - co się z tobą dzieje, dupero? jasne, że paliłam. chcesz też?

werona
rzeźba
sinner
24

Pisanie by tessa alighieri on Wto Sty 06, 2015 3:50 pm

biedny thomas. jak zawsze życie go w bambuko zrobiło!
- wódka? - oburzyła się - oszalałaś! - zabrała jej to zaraz i włożyła do torebki gdzie pewnie jeszcze miała różaniec, krucyfiks i kołek osikowy na wampiry. he he, uzbrojona jak van helsing! wszyscy myśleli, że to u niej faza przejściowa i dziwili się co odwala zamiast po prostu iść na imprezę i wyruchać stado murzynów. nawet nie zwróciła uwagi na jej błyszczyk, bo teraz brzydziła się takimi polepszaczami i chodziła bez tapety tak jak ją stwórca wykreował! - nic się nie dzieje, zostałam skąpana w łasce boga - wzniosła ręce ku niebiosom - zgłupiałaś, nie chcę tej trucizny, chce być czysta - bredziła dalej.

st. albans
kosmetologia
z domu hollywood
24

Pisanie by daisy bieber on Wto Sty 06, 2015 3:56 pm

haha, takie życie xd
daisy zachichotała z niej. - nie wiem, co z tobą tessa, ale matka nie byłaby z ciebie dumna. tym bardziej ojciec. - poklepała ją po ramieniu, jakby to miało jej dodać otuchy, żeby w końcu wróciła na dobrą ścieżkę. chociaż wszystko ją w sumie w niej teraz bawiło. czuła się, jak w jakimś programie rozrywkowym. - myślałaś o tym, żeby odtworzyć sobie błonę dziewiczą? wiesz.. nie wiem, co twój bóg na twoje wcześniejsze podboje, skarbie. - spojrzała na jakiegoś słodziaczka, który przechodził obok nich.

werona
rzeźba
sinner
24

Pisanie by tessa alighieri on Wto Sty 06, 2015 4:03 pm

życie gniecie, thomasa szczególnie.
- nie rozmawiam z tą ladacznicą - burknęła na temat matki - z ojcem też nie! - odparła zaraz - co z tego, że mnie poczęli, byłam skutkiem cudzołożenia i musze to odpokutować - tupnęła nóżką, tak że prawie jej bucik spadł - oczywiście, że o tym myślałam - fuknęła zaraz - ale ostatnio leżałam krzyżem w kościele i myślę że bóg mi wybaczył moje wczesniejsze błędy - powiedziała dumna z siebie bardzo.

st. albans
kosmetologia
z domu hollywood
24

Pisanie by daisy bieber on Wto Sty 06, 2015 4:08 pm

daisy zmarszczyła nos i zaraz szarpnęła ją mocno za ramię pewnie dziurawiąc jej tym samym płaszcz i wbijając te paluchy jej do krwi. - oszalałaś?! co ty wygadujesz tessa?! ogarnij się, bo to przestaje być zabawne! - co ona w ogóle odpieprzała z tym kościołem całym i w ogóle? - dzisiaj idziemy wieczorem na imprezę! ubierz się w coś ładnego, aligheri. - prychnęła wkurzona, bo serio trzeba było ogarnąć tessę. co ona w ogóle sobie myślała, żeby walić takimi tekstami? ladacznica? kto w tych czasach używa takiego sformułowania w ogóle?!

werona
rzeźba
sinner
24

Pisanie by tessa alighieri on Wto Sty 06, 2015 4:12 pm

jak zobaczyła krew na swojej ręce to przestraszyła się że daisy jest wampirem i będzie chciała z niej wszystko wyssać. dlatego wyrwała sie z jej objęć - jesteś zmorą piekieł! - wrzasnęła i uciekła do siebie. wieczorem to miała kółko modlitewne, a nie imprezę!

st. albans
kosmetologia
z domu hollywood
24

Pisanie by daisy bieber on Wto Sty 06, 2015 4:15 pm

wcale nie. nigdzie nie uciekła. - wiesz w ogóle co dzisiaj jest? - huknęła na nią. - twoje jebane urodziny. wszystkiego najlepszego, dzikusko. - puściła ją i rozgniewana sięgnęła po fajki.

werona
rzeźba
sinner
24

Pisanie by tessa alighieri on Wto Sty 06, 2015 4:17 pm

właśnie że uciekła i wymachiwała krucyfiksem do wszystkich napotkanych osób! i miała w dupie swoje urodziny bo wyszła z nieczystego łoża!

st. albans
kosmetologia
z domu hollywood
24

Pisanie by daisy bieber on Wto Sty 06, 2015 4:17 pm

daisy musi zrobić jej terapię szokową!

ny
romanistyka
fotografka
25

Pisanie by suzanne bellard on Sob Sty 24, 2015 9:09 pm

udawała, że tańczy na rurze, bo się schlała w trzy dupy xd

st. albans
segreguje papierki
bad boy
28

Pisanie by elroy newton on Sob Sty 24, 2015 9:21 pm

ej, oni się znają. bo myślała, że nie, ale chyba już nimi grałyśmy, ale wtedy była już z dixem, więc tylko pili. ale teraz dixon jest w wariatkowie, bo jeszcze z clem stamtąd nie zwiali, dlatego też wyszła z elroyem na imprezkę. ten chichrał się z niej i wyjął nawet swój portfel. - dajesz, sukooo! - rzucał w nią kasą xd

ny
romanistyka
fotografka
25

Pisanie by suzanne bellard on Sob Sty 24, 2015 9:27 pm

wiła się przy nim coraz bardziej, ocierając się tyłkiem o jego krocze. prawie, że tam go zgwałciła, ale nie, trzymała fason. przynajmniej na razie. znudził się jej widocznie związek z wariatem, wsadziła sobie kasę w stanik. usiadła na nim okrakiem - no i co teraz? - zapytała rozbawiona.

st. albans
segreguje papierki
bad boy
28

Pisanie by elroy newton on Sob Sty 24, 2015 9:37 pm

zaczęło mu się to wszystko coraz podobać. - ile bierzesz za loda, chikita? - zamruczał wsadzając łapy pod jej kieckę. nawet przyszedł mu zwrócić uwagę ochroniarz, że tak nie wolno i ma się pilnować, ale wtedy zobaczył, ze ta dwójka chyba tu przyszła razem i popatrzył na nich z politowaniem i sobie poszedł. - albo za anala... mogę cię zabrać do hotelu, kotko. - polizał ją po policzku.

ny
romanistyka
fotografka
25

Pisanie by suzanne bellard on Sob Sty 24, 2015 9:42 pm

- zabierz mnie do hotelu, najlepiej do najdroższego, tego w londynie. jestem bardzo droga - przyciągnęła go do siebie, pokazując miłemu panu ochroniarzowi środkowego palca przy okazji jak go całowała. dzisiaj miała wszystko w dupie, z resztą i tak chciała zerwać z dixonem.

st. albans
segreguje papierki
bad boy
28

Pisanie by elroy newton on Sob Sty 24, 2015 9:51 pm

on się męczy na elektrowstrząsach z amandą, a ona go zdradza z jakimiś brzydkimi fiutkami! ścisnął ją mocno za tyłek. - więc chodźmy - złapał ją mocno za dupkę i zaraz ruszyli do hotelu, bo już wystarczająco go podnieciła.

paryż
reżyseria dźwięku
romantyk
24

Pisanie by jeremy hurd on Sob Mar 21, 2015 11:26 pm

przyszli tutaj, żeby poderwać kogoś, bo w końcu to najlepsze miejsce. - no to możecie się teraz popisać- uśmiechnął się, a potem zaraz zaczął się rozglądać za jakąś ładną dziewczyną.

newcastle
-
cukierek anyżowy
22

Pisanie by leonard mayhew on Sob Mar 21, 2015 11:32 pm

o boże mieli pocałować nieznajomego xd to dla leo żaden problem i tak był już zjarany jak świnka więc nic go nie ograniczało. dlatego podszedl tanecznym krokiem do jakiejś pijanej laski i zaraz zaczął się z nią wymieniać amylazą, a najlepsze jest to że tak mu się to spodowało więc nie chciał stąd iść xd

belfast
college dropout
mądry, ale leniwy
23

Pisanie by matt caplan on Sob Mar 21, 2015 11:34 pm

- i to rozumiem! - klasnął w dłonie, kiedy weszli do klubu i zamówił sobie piwko przy barze. w końcu kto wie ile zajmie sztywniakowi jeremy'emu poderwanie jakiejś panienki, mogą tu długo posiedzieć. bajerował własnie jakąś panienkę przy barze i popijał swoje piwko, cały zadowolony. typowa sobota.

johannesburg
prawo
dziewczyna renesansu
24

Pisanie by nina miller on Sob Mar 21, 2015 11:38 pm

- to świetnie! - uśmiechnęła się, idąc gdzieś do strefy vip, żeby wyrwać najlepszego kolesia w mieście, bo potem chciała na przykład się z nim umówić. miała gadane, poza tym była słodziutka niczym miód, to wyrwała jakiegoś menedżera czy jakąś inną grubą rybę i od razu go pocałowała, skoro miała wykonać zadanie. on płacił za jej drinki, plus dała się trochę pomacać ;x nie chciała znać imienia kolesia, wzięła go na parkiet i czekała aż każdy z nich wykona zadanie. musiała ich obserwować!

paryż
reżyseria dźwięku
romantyk
24

Pisanie by jeremy hurd on Sob Mar 21, 2015 11:46 pm

jeremy wcale nie był sztywniakiem! to oni byli tak dziecinni, że przy nich nawet jeremy na takiego wyglądał. powędrował sobie w kierunku jakiejś laski, która stała przy barze. uśmiechnął się do niej i postawił jej drinka. sam sobie coś tam wziął. zaczął ją bajerować, a że dobrze wybrał i była już pijana, to od razu zaczęła się do niego kleić.

newcastle
-
cukierek anyżowy
22

Pisanie by leonard mayhew on Sob Mar 21, 2015 11:53 pm

fajnie, ale oni wszyscy i tak byli beznadziejnymy sztywniakami bo leo już był przy drugiej bazie i oprócz całowania to miętosił też cycki laski. nawet się nie przejmował, że są na parkiecie, kto by się przejmował.

belfast
college dropout
mądry, ale leniwy
23

Pisanie by matt caplan on Sob Mar 21, 2015 11:56 pm

wiem, że jeremy nie jest sztywniakiem, ale matt tego nie wiedział. przelizał się z panienką, dopił swoje piwko i upewnił, że wszyscy już wykonali zadanie, więc był gotów ruszyć dalej, w końcu było tak blisko do zakończenia zadań... i domówki u nich! 
- chodź, lecimy do psychiatryka. - powiedział do niny i teraz jej nowy znajomy na pewno się z nią nie umówi. pociągnął leo, odklejając go od lasi (albo nie. nie dało się jej odkleić i poszła z nimi xd), skinął na jeremy'ego i był pełen zapału do wykonania ostatniego zadania.

berlin
mechatronika
grown up now?
22

Pisanie by aggie holtzman on Nie Mar 22, 2015 12:11 am

super, przyszli tutaj, aggie od razu zgoniła cycatą blondi ze sceny i sama zaczęła sie gibać przy rurze. harry też kiedyś się przy niej gibał, szkoda że teraz aggie nie widział he he. i róbcie sobie co chcecie dalej bo ja idę spać, nie wytrzymam.

paryż
lotnictwo i kosmonautyka
niezdara
22

Pisanie by jude hurd on Nie Mar 22, 2015 12:14 am

skibaaaaaaaa :<
jude to się najbardziej ucieszył, że spotkał swojego brata przy wyjściu i chciał z nim pogadać jak im idzie i co robili, ale jeremy bardzo się spieszył i dżud z opóźnieniem dotarł na scenę, gdzie aggie już wywijała.
- ja też mam to robić? - podrapał się po głowie i spojrzał na widownię, którą byli sami faceci.

Londyn
dziennikarstwo
reckless
22

Pisanie by morgan butler on Nie Mar 22, 2015 12:19 am

babcia poszła spać ;c
- tak, na pewno spodobasz się paniom - zachichotała i ruszyła prędko na scenę do aggie. ruszała się w rytm muzyki i teraz była jej kolej, więc zaczęła się seksownie ruszać i puszczać oczka do mężczyzn na widowni. miała jakieś dżinsy, więc nie była jakoś wyzywająco ubrana, ale i tak wyglądała seksi.

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Sob Paź 21, 2017 8:16 pm