• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

sklep muzyczny

Share

st. albans
god save the queen
we love our queen
102

sklep muzyczny

Pisanie by st. albans on Pią Paź 03, 2014 7:20 pm

First topic message reminder :

manchester
położnictwo
cieszę się życiem
20

Re: sklep muzyczny

Pisanie by tracy o'hara on Sob Lis 07, 2015 4:08 pm

- widzisz, te wszystkie wasze błogosławieństwa internetowe wcale nie są fajniejsze od prawdziwego życia. - odparła od razu. już zdążyła zauważyć, że dużo jej rówieśników jest totalnie uzależnionych od internetu i telefonu, a że ona niespecjalnie korzystała z tych rzeczy, mogła cieszyć się urokami świata, których tamci nie doceniali. - potrafię tylko szybko znajdować książki. nie wiem czy to samo tyczy się płyt. - zauważyła od razu, ale oczywiście chciała mu pomóc. - czego szukamy? - spytała jeszcze.

tampa
astronomia
cheer up, please!
24

Pisanie by quinn anterberry on Sob Lis 07, 2015 4:12 pm

podał jej karteczkę ze wszystkim czego tylko szukał, skoro chciała mu już faktycznie pomóc. przeglądał powoli płyty, niczego nie mógł znaleźć. - mam jeszcze góra pół godziny, potem musimy lecieć po psa. nie będziemy mieć potem czasu żeby chodzić po sklepach. co najwyżej pójdziemy na gorącą czekoladę do mnie do domu. - zaproponował. - nie przesadzaj. gdyby nie internet, nie wiedziałbym połowy z tego co teraz wiem. - zauważył.

manchester
położnictwo
cieszę się życiem
20

Pisanie by tracy o'hara on Sob Lis 07, 2015 4:14 pm

wczytała się w karteczkę, bo nie znała tak dobrze wszystkich wykonawców i musiała najpierw odgadnąć co to w ogóle może być i gdzie tego szukać.
- niby dzień wolny, a wszystko w biegu. - pokazała mu język. przeglądała płyty, ale nic nie rzuciło jej się w oczy. - istnieją też książki, dzięki którym zdobywa się wiedzę. - popukała go palcem w czoło i zaśmiała się. ona czytała na potęgę i dlatego wiedziała wszystko o życiu (jak widać xd). przeczytała wszystkie istniejące harlekiny, więc wiedziała czego się w życiu spodziewać!

tampa
astronomia
cheer up, please!
24

Pisanie by quinn anterberry on Sob Lis 07, 2015 4:19 pm

- niestety, takie już jest moje życie, że ciągle mam coś do roboty. nawet jeśli nie muszę tego robić to i tak będę coś robił. - wzruszył ramionami, spoglądając na kolejne płyty. - o mam dwie. i trzecią też mam. jeszcze tylko jednej mi brakuje. - przeczesał palcami swoje idealnie ułożone włosy. - książki? a po co to komu, po co komu książki - zażartował. on też przecież czytał coś, skoro ma ambicje zostania astronomem xd

manchester
położnictwo
cieszę się życiem
20

Pisanie by tracy o'hara on Sob Lis 07, 2015 4:29 pm

- zdążyłam zauważyć, że nie umiesz usiedzieć w miejscu. mamy coś wspólnego. - zaśmiała się znów. rzeczywiście quinn zawsze był w biegu, tu studia, tu praca, tu milion spraw do załatwiania albo spotkania z przyjaciółmi. tracy miała dokładnie tak samo, a jeszcze dochodziło jej poznawanie świata. - widzisz, nawet nie musiałam kiwnąć palcem, a już wszystko dzięki mnie znalazłeś. - roześmiała się, bo to przecież jej zasługa. jak z nią nie rozmawiał, to nie mógł nic znaleźć, a teraz magicznie się udało! - udam, że tego nie słyszałam. - pokazała mu głupią minę w odpowiedzi. książki były dla niej najlepszą rzeczą na świecie!

tampa
astronomia
cheer up, please!
24

Pisanie by quinn anterberry on Sob Lis 07, 2015 4:32 pm

dobra to pogadali, poszli po mopsa i na czekoladkę. krótkie zw, to zacznij kimś jeszcze na jakąś krótką grę ;x

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Sob Paź 21, 2017 8:12 pm