• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

sklep muzyczny

Share

st. albans
god save the queen
we love our queen
102

sklep muzyczny

Pisanie by st. albans on Pią Paź 03, 2014 7:20 pm

First topic message reminder :

manchester
-
three, two, one, let's jam!
23

Re: sklep muzyczny

Pisanie by teddy carlson on Pią Paź 30, 2015 9:36 pm

ja też kiedyś ogarniałam.
ja też jutuberów nie lubie. to znaczy oglądam mega dużo kanałów związanych z filmami, ale takich typowych vlogów to raczej nie. jacksgap jest urocze ;x odkrywcy, jasne he he. - nie mogę jednocześnie grać i jej zaspokajać - oznajmił - dlatego muszę postawić na muzykę, ktora sama będzie się odtwarzać - wyjaśnił dalej grzebiąc w babskich płytach.

belfast
college dropout
mądry, ale leniwy
23

Pisanie by matt caplan on Pią Paź 30, 2015 9:40 pm

kiedyś!
no właśnie jak ja oglądam te vlogi ze spotkań paczki, to oni tam wszyscy tylko latają z telefonami i cokolwiek nie zrobią, to od razu fotki i filmiki. denerwuje mnie takie coś. dzisiejsze pokolenie xd no ale jacksgap przynajmniej pokazuje świat.
- nie wiem czy chciałbym się bzykać do all the single ladies! all the single ladies! - zaczął śpiewać i machać dłonią, żeby wykonać charakterystyczny dla tej piosenki układ. układ, wow, machanie dłonią. taki był zdolny.

manchester
-
23

Pisanie by teddy carlson on Pią Paź 30, 2015 9:45 pm

jakbyś ty nie była z tego pokolenia xd ja to moge tak mówić xd
- psujesz wszystko - odłożył od razu płytę beyonce bo matt tak machając ręką obrzydził mu tą muzykę xd beyonce zdecydowanie lepiej to robiła - mary by się na pewno podobało - burknął pod nosem i dalej poszukiwal idealnej muzyki.

belfast
college dropout
mądry, ale leniwy
23

Pisanie by matt caplan on Pią Paź 30, 2015 9:51 pm

no tak, bo ja się teraz zadaję z ludźmi z rocznika 1996.
- mary? - uniósł brew, bo imię brzmiało znajomo xd wiadomo, że było mnóstwo mary w st. albans, bo to tak jakby ktoś rzucił imię matt i oczekiwał, że wszyscy wiedzą od razu o kogo chodzi. to zbyt popularne imię! ale akurat matt z teddy'm mieli jedną wspólną znajomą o tym imieniu i tak się składało, że matt coś tam do niej bajerował i do tej pory nie wiedział o co chodzi, więc zaintrygowała go ta krótka wzmianka.

manchester
-
23

Pisanie by teddy carlson on Pią Paź 30, 2015 9:57 pm

przypał he he.
może i było wiele maryś w mieście, ale ta była wyjątkowa skoro jednocześnie zawróciła w glowie i mattowi i tediemu halo. choć tedi trochę po nim ochłapy zbierał. ale z drugiej strony to on przeleciał ją, a nie caplan - tak, mary - potwierdził tylko swoje słowa i wygrzebał płytę arethy franklin, która była zdecydowanie fajniejsza muzycznie od beyonce.

belfast
college dropout
mądry, ale leniwy
23

Pisanie by matt caplan on Pią Paź 30, 2015 10:03 pm

moja najlepsza koleżanka poszła rok wcześniej do szkoły i jest z 1997, dla porównania mój chłopak jest z 1990. nie wiem czy kiedyś się poznają xd
może było dużo mary, ale na pewno nie było tak dużo marylin. brawka dla teddy'ego, że przeleciał mary przed mattem. będzie mógł mu opowiedzieć jak było jak kiedyś się zjarają.
- to ty powinieneś najlepiej wiedzieć co się spodoba tej twojej mary. - zaśmiał się gardłowo. teddy nie potwierdził, że chodzi o ich wspólną mary, a caplan nic nie słyszał o tym, żeby ze sobą bajerowali.

manchester
-
23

Pisanie by teddy carlson on Pią Paź 30, 2015 10:12 pm

skad ty masz takie młode koleżanki xd wolisz młodsze jak alfons hehehe.
oczywiście, że brawka i oczywiście że o tym nigdy nie powie bo zachowa to wspomnienie tylko dla siebie żeby nikt inny nawet nie próbował sobie tego wyobrazić - ale jesteś, powinieneś mi pomóc - burknąl niezadowolony myśląc, że matt wie o kogo chodzi i robi to tylko specjalnie zeby mu utrudnic.

belfast
college dropout
mądry, ale leniwy
23

Pisanie by matt caplan on Pią Paź 30, 2015 10:16 pm

no chodziło mi na studiach xd ale nie jest tak źle, bo są też ludzie starsi ode mnie. na przykład laska, która ma 31 lat i męża xd to już dexter był młodszy.
teddy pewnie i tak nie ogarniał, że mary miała coś z mattem. chyba że był illuminati. albo mary mu powiedziała. jedno z dwóch. w każdym razie matt z marylin też nie poruszali takich tematów, więc nie wiedział o kim mowa.
- a skąd niby ja mam wiedzieć co jej się spodoba. - wywrócił oczami i wrócił do przeglądania okładek dla siebie.

manchester
-
23

Pisanie by teddy carlson on Pią Paź 30, 2015 10:23 pm

wieczni studenci najlepsi!
- byłbyś beznadziejnym chłopakiem - podsumował mając na myśli to że byłby beznadziejnym chłopakiem w zwiazku. kupił tą arethe franklin i sobie poszedł. a potem nie mógł zasnąć bo cały czas myślał o cyckach mary he he.

belfast
college dropout
mądry, ale leniwy
23

Pisanie by matt caplan on Pią Paź 30, 2015 10:36 pm

- ja bym znał swoją dziewczynę i wiedział co jej kupić bez porad kumpli. - mruknął. nic sobie nie kupił i poszedł do domu.

tampa
astronomia
cheer up, please!
24

Pisanie by quinn anterberry on Sob Lis 07, 2015 3:04 pm

któreś z paczki poprosiło go o przysługę i właśnie wybierał milion płyt dla tego kogoś.

manchester
położnictwo
cieszę się życiem
20

Pisanie by tracy o'hara on Sob Lis 07, 2015 3:11 pm

co on ma za gifek xd umarłam. tracy stała gdzieś w kącie i przesłuchiwała płytę, którą ktoś jej polecił, ale nie miała jak jej wcześniej posłuchać, bo nie umiała obsługiwać youtuba xd gibała się do muzyczki, bo jej się podobała. przymknęła nawet oczy i nie zwracała uwagi na świat.

tampa
astronomia
cheer up, please!
24

Pisanie by quinn anterberry on Sob Lis 07, 2015 3:15 pm

seksi, wiem xd zauważył gibiącą się tracy, to powoli do niej podszedł i ostrożnie położył dłoń na jej ramieniu, żeby przypadkiem mu nie przywaliła. raz tak miałam, sprzątałam spokojnie w domu, miałam słuchawki na uszach i włączony odkurzacz, dziadek mnie zaszedł od tyłu i o mało co mu nie walnęłam w twarz xdd dobra, tyle z offtopu. - tracyyyyy - próbował się od niej dostać.

manchester
położnictwo
cieszę się życiem
20

Pisanie by tracy o'hara on Sob Lis 07, 2015 3:20 pm

taki seksi, że na awkach nigdy nie widać, że jest gejem, ale na gifku teraz... cóż xd nie ma to jak chcieć przywalić dziadkowi xd w ogóle starszyzny nie szanujesz! na szczęście tracy nie miała takich odruchów, bo była pozytywnie nastawiona do świata i szybko odwróciła się zaskoczona i uśmiechnęła się szeroko na widok quinna.
- czeeeeść! - ucieszyła się na jego widok i ściągnęła słuchawki.

tampa
astronomia
cheer up, please!
24

Pisanie by quinn anterberry on Sob Lis 07, 2015 3:23 pm

oj tam, nie chciało mi się szukać innego. pewnie zaraz zmienię skoro już jestem na niego zalogowana. nie moja wina, że chciał mnie "zaatakować" xd mógł się tak nie czaić albo wyciągnąć mi słuchawki z uszu, a nie tak klepać po ramieniu. uściskał ją radośnie i pocałował w oba policzki na przywitanie. - cześć mała. widzę, że korzystasz z weekendu w pełni - posłał jej przyjazny uśmiech.

manchester
położnictwo
cieszę się życiem
20

Pisanie by tracy o'hara on Sob Lis 07, 2015 3:29 pm

nie każę ci zmieniać, śmieszny jest xd jakby ci wyciągnął słuchawki, to też byś się przestraszyła pewnie. najważniejsze, że go nie znokautowałaś xd
- tak. mam swój prywatny koncert. - poinformowała go. pewnie nigdy nie była na żadnym prawdziwym koncercie, tak sobie teraz myślę. tyle rzeczy miała jeszcze do nadrobienia... - masz wolne w pracy? - zaczęła go wypytywać od razu, skoro oboje pracowali w paru miejscach i próbowali pogodzić wszystko ze soba i mieć jeszcze czas wolny.

tampa
astronomia
cheer up, please!
24

Pisanie by quinn anterberry on Sob Lis 07, 2015 3:33 pm

wiem, ale i tak zmienię bo tak xd weeeź, masakra, przez pół dnia łaziłam taka przestraszona, ręce mi latały i serce strasznie waliło xd
- tak, dzisiaj mam wolne. czas tylko i wyłącznie dla siebie. właściwie to może nie dla siebie, bo szukam płyty dla swojego kumpla i nic nie mogę znaleźć. mam sporo dzisiaj spraw do ogarnięcia. jeszcze zabieram blue na spacer, bo nina chce jechać i coś załatwić w pracy - westchnął ciężko. - czego tam właściwie słuchasz, hm? ja wiem, że w czasach cyfryzacji i youtube wszystko jest w internecie ale też nie zawsze mamy internet i dostęp do smartfona, nie? - puścił jej oczko.

manchester
położnictwo
cieszę się życiem
20

Pisanie by tracy o'hara on Sob Lis 07, 2015 3:37 pm

awww, teraz jaki kochany ;xxxxx
- taki z ciebie dobry chłopak, że cały swój czas dla siebie poświęcasz na załatwianie spraw dla innych. - uśmiechnęła się lekko. - koleżanka mi poleciala ten zespół. - postukała okładkę, nie wiem czego ona tam słuchała, jakiegoś klasyka raczej. - nie zawsze mamy smartfona. - przypomniała mu ze zmarszczonym noskiem, bo osobiście miała jakiś stary telefon z klapką. nie było jej stać na smartfony i inne duperele.

tampa
astronomia
cheer up, please!
24

Pisanie by quinn anterberry on Sob Lis 07, 2015 3:41 pm

to prawda, jest bardzo kochany ;x no dobra, okazało się że mam trochę więcej czasu, czyli się zdążę ogarnąć!
wypiął dumnie pierś - wiem, ja zawsze jestem gotów pomóc moim przyjaciołom. jeżeli tylko masz coś do załatwienia, to mów. jak chcesz nawet wyprowadzić ze mną blue, to też zapraszam na spacer - puścił jej oczko. - no tak, faktycznie, nie każdy na tym świecie ma smartfona. ale każdy ma jakiegoś laptopa czy dostęp do komputera, nawet w kafejce internetowej. - zauważył. - ty wiesz, że mogłabyś tego wszystkiego słuchać na youtube, prawda? - zapytał.

manchester
położnictwo
cieszę się życiem
20

Pisanie by tracy o'hara on Sob Lis 07, 2015 3:44 pm

jednak masz pozwolenie na spóźnienie? xd
- jasne, że chcę wyprowadzić blue! ale to ja trzymam smycz! - zajarała się, bo psa też nigdy nie miała i oczywiście zaczepiała zawsze wszystkie na ulicy i je głaskała przesadnie długo. - gdzie? to jakieś inne miejsce z muzyką? myślałam, że to jedyny sklep muzyczny w okolicy. - przyznała się. co ona tam wiedziała, pewnie nadal gubiła się czasami w st. albans.

tampa
astronomia
cheer up, please!
24

Pisanie by quinn anterberry on Sob Lis 07, 2015 3:48 pm

nie, mam przyjechać pół godziny później xd
- blue to czarny mopsik, kochany jest. taki pies przechodzący z rąk do rąk, kto ma czas ten sie nim opiekuje. czasami bywa tak, że zabieramy go na dwa dni do siebie, jak nina nie ma czasu. jak chcesz, mogę powiedzieć ninie, żeby ci go też podrzuciła - zaproponował. nina to w ogóle nie powinna mieć psa, chociaż blue pomagał jej nie być smutasem. - youtube to taka strona internetowa, gdzie możesz oglądać filmy z kotami i słuchać muzyki. z resztą, nie tylko z kotami ale jest tego dużo dużo więcej - poinformował ją miło.

manchester
położnictwo
cieszę się życiem
20

Pisanie by tracy o'hara on Sob Lis 07, 2015 3:51 pm

takie zarządzenie to prawie jakby skiba się spóźniła xd
- nie mam miejsca w akademiku. wystarczy mi, jeśli pozwolisz mi trochę posiedzieć z wami kiedy będzie twoja kolej na opiekowanie się. - zaśmiała się wesoło. w akademiku na pewno był zakaz przyprowadzania psów czy coś takiego. - taak? muszę to sprawdzić. zapiszesz mi nazwę jeszcze raz? - wyciągnęła swój notesik, w którym zapisywała każdą nowinkę. wsiąknie w youtuba i będzie oglądała głupie filmiki zamiast odkrywać świat xd

tampa
astronomia
cheer up, please!
24

Pisanie by quinn anterberry on Sob Lis 07, 2015 3:55 pm

pewnie tak xd
- oczywiście, nie ma problemu. pójdziemy razem we trójkę na spacer, pobawisz się z blue, tylko ostrzegam, on nie lubi biegać. ma za krótkie nogi i z nim trzeba wszędzie powoli - roześmiał się. tak jakby nigdy mopsa nie widziała na oczy. w albans było mnóstwo mopsów to pewnie już jakiegoś tam zaczepiła. - jasne, zaraz ci zapiszę. - zabrał jej notes i naskrobał tam prosty adres na youtube. - wpisujesz tam nazwę piosenki i już. masz. trzymaj. odkrywaj nowe możliwości internetu słońce - pstryknął ją w nos.

manchester
położnictwo
cieszę się życiem
20

Pisanie by tracy o'hara on Sob Lis 07, 2015 3:58 pm

hehe. wszystko się wydało.
- będziemy chodzić powoli i się delektować. - przytaknęła mu zaraz. jarała się, że będzie mogła wyprowadzić psa. kolejne marzenie z listy spełnione! w st. albans prawie same mopsy xd - dzięęęki. jesteś taki mądry, że znasz takie rzeczy. - spojrzała na notesik i zaraz schowała go do kieszeni, żeby go nie zgubić. - ale słuchanie muzyki tutaj też ma swoje uroki. - dodała, bo miejsce zdecydowanie miało swój klimat.

tampa
astronomia
cheer up, please!
24

Pisanie by quinn anterberry on Sob Lis 07, 2015 4:02 pm

mnie i tak wszystko jedno, najważniejsze, żebym w ogóle znalazła ulicę po ciemku ;x
- to prawda. dlatego przychodzę tutaj po płyty a jak mam tylko czas to stoję i przesłuchuję pojedyncze piosenki. - wcisnął dłoń do kieszeni spodni. - właśnie, miałem szukać płyt... poszukamy razem? - zaproponował. - ty jesteś w tym najlepsza. wszystko znajdujesz w mig - puścił jej oczko. - nie ma za co, najważniejsze jest żeby to ci pomogło. - poklepał ją po ramieniu.

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Pon Gru 18, 2017 5:40 pm