kwiaciarnia

  Share


  st. albans
  god save the queen
  we love our queen
  102

  kwiaciarnia

  Pisanie by st. albans on Pią Paź 03, 2014 7:16 pm

  First topic message reminder :  paryż
  lotnictwo i kosmonautyka
  niezdara
  21

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by jude hurd on Sro Wrz 02, 2015 6:04 pm

  - ale na pewno by się ucieszyła, gdybym dał jej ulubione... zresztą co, jeśli nie będą jej się podobać, bo to nie te, które powinny? - rozłożył ręce bezradnie. - jestem najgorszym chłopakiem na świeeecie - jęczał.


  paryż
  reżyseria dźwięku
  romantyk
  23

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by jeremy hurd on Sro Wrz 02, 2015 6:08 pm

  - jestem pewien, że morgan na pewno doceni sam fakt, że o niej pomyślałeś i przyniosłeś jej te kwiaty - poklepał go po ramieniu. - choć, zdamy się na tą panią i poprosimy ją, żeby ułożyła jakiś ładny bukiet - próbował go uspokoić. ech, jeremy wszystkich musi ogarniać.


  paryż
  lotnictwo i kosmonautyka
  niezdara
  21

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by jude hurd on Sro Wrz 02, 2015 6:15 pm

  nie wiem czemu dziwi cię to, że jeremy musi być tym odpowiedzialnym i wszystko ogarniać.
  - taktak - pokiwał głową i poprosili panią o ułożenie ładnego bukietu. - tęsknię za nią, wiesz... bez niej wszystko wydaje się tu takie puste. - westchnął.


  paryż
  reżyseria dźwięku
  romantyk
  23

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by jeremy hurd on Sro Wrz 02, 2015 6:20 pm

  też nie wiem dlaczego. może dlatego, że ostatnio miał chwilę spokoju, a teraz jak zwykle musiał się wszystkim zająć. dobrze, że ostatnio nie widział się z maddie i jeszcze ta mu nie marudziła na dylana.
  - wiem, ale to wyjdzie na dobre wam obojgu - zapewnił go. - sama się na to zgodziła więc to najważniejsze. jak jej się uda i wyjdzie, to będziecie mieli spokój, a tak tylko by ciągle do tego wracała i pakowała się w jeszcze większe kłopoty - próbował go jakoś pocieszyć.


  paryż
  lotnictwo i kosmonautyka
  niezdara
  21

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by jude hurd on Sro Wrz 02, 2015 6:26 pm

  chociaż coś miał z głowy xd
  - wieeem, sam chciałem, żeby tam poszła. - westchnął, oglądając jakieś kwiatki. - ale i tak za nią tęsknię i chcę, żeby już wracała, razem z tą koleżanką. zresztą dobrze, że obie tam poszły, to chociaż morgan nie będzie miała żadnego złego wpływu od nikogo. - taaak, bo na pewno morgan nie zna żadnych innych imprezowiczów.


  paryż
  reżyseria dźwięku
  romantyk
  23

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by jeremy hurd on Sro Wrz 02, 2015 6:37 pm

  - no widzisz - dotknął palcem jakiegoś kwiatka, ale pani go zmierzyła wzrokiem to przestał je macać. - byłem wczoraj u elsy i morgan sobie radzi lepiej niż ona - poinformował go. z tego co mu jude mówił to przynajmniej morgan była tam w połowie z własnej woli i chciała z tego wyjść, a elsie nadal były imprezy w głowie.


  paryż
  lotnictwo i kosmonautyka
  niezdara
  21

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by jude hurd on Sro Wrz 02, 2015 6:47 pm

  - nie wiedziałem, że tak przyjaźnisz się z elsą. - powiedział zaraz, bo już wcześniej chyba coś planowali, żeby odwiedzać je razem? w każdym razie jude nie wiedział o ich znajomości. nawet nie wiem na jakim etapie znajomości byli jeremy i morgan... ale jude na pewno zmusił ich, żeby się polubili!


  paryż
  reżyseria dźwięku
  romantyk
  23

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by jeremy hurd on Sro Wrz 02, 2015 6:51 pm

  - szczerze mówiąc to znam ją od niedawna, ale to całkiem miła dziewczyna - wzruszył ramionami. zdążył ją polubić i dlatego chciał jej teraz pomóc. aww, słodziak. morgan z jeremym się pewnie znali, bo nawet on ją chciał poznać, żeby wiedzieć z kim zadaje się jego młodszy braciszek. może nawet ją polubił skoro przyjaźni się ze szmatą elsą xd


  paryż
  lotnictwo i kosmonautyka
  niezdara
  21

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by jude hurd on Sro Wrz 02, 2015 6:58 pm

  nie wiem nawet czy jude znał elsę. a jeśli znał, to na pewno go przerażała xd jak wszystkie koleżanki morgan! pogadali jeszcze i kupili te kwiatki. nie chce mi się nimi ;x


  hamilton
  nawigacja
  pan milioner
  24

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by nicodem way on Nie Lut 14, 2016 7:13 pm

  wybierał tutaj kwiaty dla swojej ukochanej, w końcu dzisiaj planował dla niej dużą niespodziankę, aww. wcześniej wysłał jej kilka prezentów, bo po prostu był zajęty ale teraz był w drodze do jej mieszkania. nie mógł się zdecydować to brał wszystko po kolei.


  sydney
  architektura wnętrz
  friendzoned
  22

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by lena davenport on Nie Lut 14, 2016 7:17 pm

  wracała ze schroniska dla zwierząt, w którym oglądała koty i zastanawiała się ile i kiedy powinna je przygarniać, bo na zawsze będzie sama i stanie się crazy cat lady. teraz leciała do domu, gdzie czekał na nią kubełek lodów i seans bridget jones. unikała oglądania zakochanych par i wystrojonych witryn sklepów jak tylko mogła!


  hamilton
  nawigacja
  pan milioner
  24

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by nicodem way on Nie Lut 14, 2016 7:20 pm

  zastąpił jej drogę jak ją tylko zobaczył. wręczył jej różę i pocałował w oba policzki na przywitanie. - cześć, szczęśliwego dnia walentego! - powiedział zadowolony. - gdzie tak pędzisz moja droga, na randkę może? - zapytał zainteresowany. polecił kobiecie z kwiaciarni, żeby zrobiła lenie jeden z najpiękniejszych bukietów z róż, bo wiadomo, nico potrafi czarować.


  sydney
  architektura wnętrz
  friendzoned
  22

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by lena davenport on Nie Lut 14, 2016 7:22 pm

  - ojoj, dziękuję, nico... - zarumieniła się oczywiście od stóp do głów, nawet po koniuszki uszu! nico chyba był już do tego przyzwyczajony. - ale dzień świętego walentego to święto zakochanych, a nie przyjaciół. światowy dzień przyjaźni przypada na 30 lipca... - zaczęła mu rzucać faktami, których najwyraźniej nie był świadomy.


  hamilton
  nawigacja
  pan milioner
  24

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by nicodem way on Nie Lut 14, 2016 7:27 pm

  zaśmiał się radośnie. - przestań, lena. ciebie też kocham, a czy to jakoś szczególnie ważne, że jesteś moją przyjaciółką? przyjaciół się też kocha i im też trzeba dać coś od siebie, to szczególny dzień. zasługujesz na ten wielki bukiet róż ode mnie. - pstryknął ją w nos. - to co tam u ciebie? - zapytał patrząc na to co robi kwiaciarka.


  sydney
  architektura wnętrz
  friendzoned
  22

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by lena davenport on Nie Lut 14, 2016 7:30 pm

  - to nie fair... wiem, że dostałam czekoladę od rodziców, ale nie muszę nic dostawać od ciebie. tym bardziej po wczoraj. - zauważyła, bo na pewno wczoraj też jej sprezentował jakieś super rzeczy z okazji urodzin. w końcu było go stać, mógł sobie szaleć. - dziękuję, nico. - dodała w końcu z westchnięciem, bo widziała, że się uparł i tego nie odkręci. - u mnie? to co zawsze. u ciebie? - jak zwykle nie chciała mówić o sobie.


  hamilton
  nawigacja
  pan milioner
  24

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by nicodem way on Nie Lut 14, 2016 7:34 pm

  - zasługujesz lena. zasługujesz na to wszystko, bo jesteś moją przyjaciółką. a przyjaciele muszą być doceniani. a że dzisiaj walentynki, to dostaniesz ode mnie wielki przepiękny bukiet kwiatów. siostra będzie ci zazdrościć. - puścił do niej oczko. ciekawe co edie dostała na walentynki, pewnie nic, bo forever alone razem z ralfem. kwiaciarka wręczyła lenie przepiękny bukiet kwiatów. - u mnie? cudownie. wszystko idzie do przodu. - pokiwał głową zadowolony.


  sydney
  architektura wnętrz
  friendzoned
  22

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by lena davenport on Nie Lut 14, 2016 7:38 pm

  - jesteś za dobry, nico. - jęknęła. nic dziwnego, że kochała go całym swoim serduszkiem i zawsze był jej numerem jeden, ponad johna, ktoremu wyznała miłość i corny'ego, z którym straciła cnotę. nico był zawsze najlepszy! lena też forever alone, musi dostawać kwiaty od przyjaciół, którzy są zajęci. chociaż i tak się będzie jarała, że może to znaczy, ze ją kocha xd czy coś sobie znowu ubzdura głupiego. - oświadczasz się?! o rany! - zapiszczała zaskoczona, ale też cieszyła się jego szczęściem i w ogóle xd


  hamilton
  nawigacja
  pan milioner
  24

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by nicodem way on Nie Lut 14, 2016 7:42 pm

  - moja mała słodka lena. - pogładził ją po policzku i pocałował w czoło niczym siostrę jakąś. uśmiechnął się do niej ponownie. zapłacił za drugi bukiet dla aubrey, do tego kupił jakiego dobrego szampana, czekoladki i misia. postawił na chwilę wszystko na chodniku. w sumie to wychodzi na to, że to całe rodzeństwo davenportów to forever alone jest skoro kwiaty dostają od zajętych znajomych xddd sieroty jedne. - nie oświadczam się, no co ty, to jeszcze nie czas! - dźgnął ją w żebro.


  sydney
  architektura wnętrz
  friendzoned
  22

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by lena davenport on Nie Lut 14, 2016 7:46 pm

  zarumieniła się znowu lekko na tego buziaka. za dużo wrażeń, róże, buziaki, a ona tu chciała już kota wybierać! najlepsze walentynki ever.
  - powiedziałeś, że wszystko do przodu, a walentynki to taki romantyczny czas... - zaczęła się tłumaczyć, dlaczego tak pomyślała. naoglądała się komedii romantycznych i teraz jej się wydawało, że w walentynki wszyscy się oświadczają. ewentualnie oglądają bridget jones jeśli są jej pokroju.


  hamilton
  nawigacja
  pan milioner
  24

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by nicodem way on Nie Lut 14, 2016 7:50 pm

  powinna w domu umrzeć ze szczęścia, bo nico w końcu ją "zauważył" i nawet ją "pocałował". szkoda tylko, że nie traktuje jej w ogóle jako kobietę, tylko jako przyjaciółkę, bo dziewczynę to on już ma. aubrey i tak nie była super zazdrosna o przyjaciółki, denerwowała się tylko różnicą ich majątków ups. nieważne. nico dalej się uśmiechał. - oświadczyny to poważna decyzja. za krótko jesteśmy razem, żebym mógł od razu tak o tym decydować. - stwierdził poważnie. spojrzał na zegarek. - czas już na mnie lena. - powiedział, pożegnał się z nią i uciekł do aubrey, jak next to zacznij.

  Sponsored content

  Re: kwiaciarnia

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Czw Lut 23, 2017 1:14 am