tea lounge

Share

st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    102

tea lounge

Pisanie by st. albans on Pią Paź 03, 2014 7:13 pm

First topic message reminder :

newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    22

Re: tea lounge

Pisanie by leonard mayhew on Czw Wrz 03, 2015 6:21 pm

przyszedł w kożuchu jak maclemore bo jakby casper zaczął go bić to może kożuch amortyzowałby ciosy. błyskotliwe! usiadł na przeciwko niego.

hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    23

Pisanie by casper williams on Czw Wrz 03, 2015 6:25 pm

- no w końcu się zjawił jaśnie pan - spojrzał na jego wygląd - zimno ci? - zapytał rozbawiony. wcale jednak nie było mu do śmiechu. strata kogoś tak ważnego jak leo była dla niego czymś okropnym, ale i tak się czasami zdarza. oparł się wygodniej o oparcie krzesła - więc, to będzie jedna z ostatnich naszych rozmów. w ogóle - poinformował go - jakieś życzenia, skargi, zażalenia, wyznania przed tym co chcę ci powiedzieć? - westchnął.

newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    22

Pisanie by leonard mayhew on Czw Wrz 03, 2015 6:37 pm

nie ogarniał dlaczego jest taki wściekły. przecież to tylko seks xd szkoda, że nie wiedział o ciąży i neilu czego leo nie miał zamiaru wygadać. wystarczy, że on miał przejebane. ale kochany hehehehe - nie - mruknął opatulając się tylko szczelniej kożuchem.

hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    23

Pisanie by casper williams on Czw Wrz 03, 2015 6:45 pm

tylko seks i aż seks. z jego siostrą na dodatek. dobrze, że nie wiedział o ciąży. przynajmniej na razie, ale i tak się dowie, bo nie jest ślepy. neila jej wybaczy, bo będzie mu wtedy kompletnie jedno co robi jego siostra. casprowi było po prostu ciężko. essie też nie do końca była z nim szczera, ups. uśmiechnął się lekko - to dobrze. wiesz leo, znamy się już tak bardzo długo, że nie spodziewałem się, że ten dzień nadejdzie. najwidoczniej, nie znam cię w ogóle i to mnie boli. zdradziłeś mnie, zdradziłeś ninę, zawiodłeś mnie. mnie. uważałem się za brata. a wiesz za kogo cię teraz mam? za zdrajcę. a ja ze zdrajcami nie chcę się przyjaźnić - powiedział poważnym tonem.

newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    22

Pisanie by leonard mayhew on Czw Wrz 03, 2015 6:51 pm

czuł się jak na kazaniu u nauczycielki trochę. zaraz dostanie po łapach linijką i tak dalej. westchnął i zerknął na caspra - nie wypominaj mi niny, to akurat nie twoja sprawa - przeczesał swoją lwią grzywę i odgonił kelnerkę, która chciała wziąc od niego zamówienie. tyle, że on nic nie chciał smutki - okej, jestem zdrajcą, coś jeszcze? - dobrze, że przynajmniej neil mu nie wypominał że jest zdrając bo też spał z kylie.

hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    23

Pisanie by casper williams on Czw Wrz 03, 2015 6:59 pm

- owszem moja sprawa, bo to do mnie przyszła pierwsza jak potrzebowała pomocy, bo ty ruchałeś moją siostrę i się do ciebie dodzwonić nie mogła! - walnął dłonią w stolik, aż kelnerka się przestraszyła. zaraz się szybko cofnął. - nie, nie zamierzam cię wyzywać, bo nie jestem palantem. poza tym, ty i nina to raczej skończona historia. a co do mojej siostry, to oby też. bo nie mam zamiaru cię więcej oglądać. na przykład na rodzinnych obiadkach - skrzywił się.

newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    22

Pisanie by leonard mayhew on Czw Wrz 03, 2015 7:04 pm

- świetnie - wstał od stolika - to do zobaczenia nigdy - odszedł w stylu terminatora, wiadomo hasta la vista baby i te sprawy. next ;x

hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    23

Pisanie by casper williams on Czw Wrz 03, 2015 7:09 pm

i dobrze, nie będzie musiał go więcej w życiu oglądać. - a spierdalaj mayhew - mruknął pod nosem, poszedł na długi spacer a potem zniknął chuj go wie gdzie. zacznij ;x

sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    22

Pisanie by lena davenport on Pon Paź 12, 2015 4:22 pm

piła herbatkę, żeby się rozgrzać w ten zimny dzień.

rushden
    marketing
    so gay
    24

Pisanie by cornelius mahony on Pon Paź 12, 2015 4:28 pm

miał od wczoraj bardzo dobry humor. czuł się coraz bardziej wolny i podobało mu się to uczucie. zauważył lene przez okno, więc wszedł do środka i usiadł naprzeciw niej. - cześć - powiedział wesoło.

sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    22

Pisanie by lena davenport on Pon Paź 12, 2015 4:35 pm

zapomniałam ci ostatnio mówić, że super gifek xd do leny jeszcze nie dotarły wieści o tym, że corny jest gejem, więc na jego widok nadal miała motylki w brzuchu i automatycznie się wyprostowała i poprawiła włosy, żeby jednak zauważył w niej coś więcej niż w addie i wybrał ją.
    - cześć. co ty taki wesoły? - udzieliło jej się i też od razu się do niego uśmiechała.

rushden
    marketing
    so gay
    24

Pisanie by cornelius mahony on Pon Paź 12, 2015 4:43 pm

hehe, czekałam na moment, w którym będę w końcu mogła go ustawić xd
    szkoda tylko, że już nie był z addie i nie miał zamiaru zastępować jej kolejną dziewczyną. w głowie przez cały czas układał sobie plan jak poderwać alexa. albo jakiegokolwiek faceta, skoro teraz może się swobodnie pokazywać z kolesiami. - wczoraj w końcu odważyłem się zrobić duży krok w przód i postanowiłem być w stu procentach sobą - powiedział dumnie.

sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    22

Pisanie by lena davenport on Pon Paź 12, 2015 4:51 pm

pamiętam, że kiedyś go zapowiadałaś.
    biedna lena! jej serduszko zostanie złamane... po raz kolejny. już chyba wolałaby, żeby corny wolał ponad nią addison niż chłopców. chociaż z drugiej strony jego orientacja tłumaczyłaby, dlaczego nie jest nią zainteresowany.
    - taaak? a co takiego zrobiłeś? też zacząłeś malować? - zaczęła zgadywać.

rushden
    marketing
    so gay
    24

Pisanie by cornelius mahony on Pon Paź 12, 2015 4:59 pm

lepiej, że wolał chłopców, bo przynajmniej wtedy to wyjaśnia dlaczego nigdy nie brał jej pod uwagę. z addie był tylko dlatego, że się przyjaźnią i była pierwsza to wykorzystał okazję. - nie - pokręcił głową z rozbawieniem. - jestem gejem - poinformował ją, po czym się uśmiechnął szeroko. zdążył już polubić to uczucie i o wiele łatwiej mu się to mówiło niż kiedy wyznał to bree czy addie.

sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    22

Pisanie by lena davenport on Pon Paź 12, 2015 5:03 pm

lena żałowałaby, że to jej nie wykorzystał jako udawanej dziewczyny. chociaż przez chwilę mogłaby z nim być...
    - cooo? - rozdziawiła buzię. nie będzie mu gratulowała jak pozostałe osoby, którym do tej pory to oznajmiał. była w szoku. - a co z twoją dziewczyną? - to było jej pierwsze pytanie.

rushden
    marketing
    so gay
    24

Pisanie by cornelius mahony on Pon Paź 12, 2015 5:14 pm

nie przejął się tym, że się raczej nie ucieszyła z tych wieści tak jak inni. był przygotowany na to, że dla niektórych może być to szok. chociaż nie wiem dlaczego skoro na pierwszy rzut oka widać, że jest gejowaty. - już nie jest moją dziewczyną - chwycił menu, żeby sobie popatrzeć co mają dobrego.

sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    22

Pisanie by lena davenport on Pon Paź 12, 2015 5:19 pm

dla niej w ogóle nie był gejowaty. jej miłość do niego przesłoniła wszystkie znaki. w dodatku wydawało jej się, że ostatnio dzięki ich wspólnym sekrecie zaczęła go urabiać, żeby się nią zainteresował. a tu taka niespodzianka!
    - och... - wydała z siebie. gapiła się chwilę na corny'ego. - o boże, jestem taka głupia! nie mogę uwierzyć, że się w tobie tak bardzo kochałam! - jęknęła. chyba wypiła herbatkę z prądem, że była taka wylewna. ostatnio chyba zmieniła swoje podejście i wyznawała wszystkim miłość, ale to i tak nie działało jak widać xd

rushden
    marketing
    so gay
    24

Pisanie by cornelius mahony on Pon Paź 12, 2015 5:23 pm

miłość jest ślepa. nie udało jej się niestety go urobić. nawet nie miał pojęcia o tym, że próbowała bo raczej podryw nie szedł jej za dobrze. podniósł na nią wzrok po tym jak doszło do niego, że na prawdę usłyszał to co mu się wydawało. - aw, lena - zrobił smutną minkę. było mu jej trochę żal teraz. - w mieście jest o wiele więcej fajniejszych chłopaków ode mnie, na pewno znajdziesz sobie lepszego - próbował ją pocieszyć jakoś.

sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    22

Pisanie by lena davenport on Pon Paź 12, 2015 5:30 pm

no cóż, lena nie była mistrzynią podrywu i jest to tak oczywiste jak fakt, że corny jest gejem.
    - nigdy sobie nie znajdę nikogo, bo wszyscy albo mają dziewczyny albo są gejami albo mają dziewczyny i są gejami. - zaczęła marudzić. nagle wyznanie corny'ego okazało się mniej ważne od jej własnych problemów ;o - nikt nigdy się mną nie interesuje. czy to dlatego, że jestem dziewicą? już na zawsze nią pozostanę! - jęczała. od momentu, w którym corny okazał się gejem, stał się jej najlepszym przyjacielem gejem u boku alexa i mogła mu teraz opowiadać wszystko.

rushden
    marketing
    so gay
    24

Pisanie by cornelius mahony on Pon Paź 12, 2015 5:40 pm

trochę go zbiła z tropu tymi wyznaniami. nigdy nie rozmawiali o niczym tak intymnym, więc nic dziwnego, że się trochę zdziwił gdy usłyszał, że jest dziewicą. - to, że na razie nie natrafiłaś na kogoś dla siebie to nie znaczy, że tak nigdy się nie stanie - zapewniał ją. - to na pewno nie przez to. bycie dziewicą nie powinno być w niczym przeszkodą, a jeśli by tak było to ten facet nie byłby ciebie wart. nie przejmuj się tak wszystkim - wzruszył ramionami. zamówił sobie ciastko, bo z tego wszystkiego zrobił się głodny.

sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    22

Pisanie by lena davenport on Pon Paź 12, 2015 5:47 pm

westchnęła.
    - jesteś kochany. szkoda, że jesteś gejem i nie możemy być razem. - dopiła swoją herbatkę. chyba jeszcze nie do końca pogodziła się z faktem, że nigdy nie będzie mogła być z corny'm. i że nie straci z nim cnoty, co sobie dokładnie zaplanowała... hehe lena taka nieprzyzwoita.

rushden
    marketing
    so gay
    24

Pisanie by cornelius mahony on Pon Paź 12, 2015 5:51 pm

wow lena takie niedobre myśli miała. - tak, skoda - zgodził się z nią bo w sumie nie wiedział co ma na to odpowiedzieć. - jesteś ładną dziewczyną, więc na pewno niedługo znajdziesz kogoś kto będzie odwzajemniał twoje uczucia - zapewnił ją. takim optymista był teraz.

sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    22

Pisanie by lena davenport on Pon Paź 12, 2015 5:55 pm

naoglądała się romansideł i wiedziała, że wszystko zawsze prowadzi do seksu. im była starsza, tym bardziej się tego bała, skoro nie była doświadczona. myślała, że ją przez to odtrącą!
    - mam dwadzieścia lat i nawet się nigdy nie całowałam. - zrobiła smutną minkę. - a ty całowałeś się kiedys z chłopakiem? - spytała głupio, bo nie wiedziała kiedy odkrył w sobie homoseksualizm, skoro jeszcze niedawno był z dziewczyna.

rushden
    marketing
    so gay
    24

Pisanie by cornelius mahony on Pon Paź 12, 2015 6:00 pm

powinna sobie kupić jakiś poradnik albo iść do juda i poprosić o jakieś rady. masz powód teraz żeby sama ze sobą zagrać ;x
    - całowałem - pokiwał głową. - ale przez to że bałem się przyznać do tego kim jestem udawałem że interesują mnie dziewczyny - wytłumaczył jej. teraz brzmiało to dla niego głupio i trochę żałował, że spędził tyle lat na ukrywaniu się.

sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    22

Pisanie by lena davenport on Pon Paź 12, 2015 6:03 pm

jude na pewno dałby jej wartościowe porady, a po opowieści o złamanym penisie już nigdy z nikim by się nie przespała.
    - i co, nigdy nic nie czułeś, kiedy byłeś z dziewczynami? na przykład teraz, dopiero co? ja to w uwierzyłam... - zauważyła.

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Pon Kwi 24, 2017 12:11 pm