food truck

Share

st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    102

food truck

Pisanie by st. albans on Pią Paź 03, 2014 7:12 pm

First topic message reminder :

st. albans
    grafika
    he makes comic books. yup.
    23

Re: food truck

Pisanie by benjamin moore on Sob Sty 23, 2016 9:28 pm

- ona nie jest twoją fanką na instagramie. szczerze, to ona nie ma pojęcia co to jest ten cały instagram bree. poznałem ją akurat jak kończyłem pierwszy komiks. zakochała się w twoich dużych oczach, no i też tych nieszczęsnych piernikach. chce cię poznać. a i chciałbym tylko dodać, to nie jest moja dziewczyna. - zaczął się zajadać powoli jakimś kebsem, aż sama mam ochotę na takie pychotki. - muszę zaraz lecieć. idziesz do domu? - zapytał.

st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    20

Pisanie by bridget kay on Sob Sty 23, 2016 9:33 pm

- tym bardziej muszę ją poznać i pokazać jej co to instagram! - zapowietrzyła się, bo jak można nie wiedzieć co to jest instagram! to było dla niej niepojęte. piernikach meh xd - nieszczęsnych, bo ciągle nie wiem czemu w komiksie zmieniłeś babeczki na pierniki. i tak wszyscy wiedzą, że to ja. - śmiała się dalej wesoło. zamówiła swoje frytki, oczywiście krzywiąc się na mięso zamówione przez benka. - dostanę frytki i lecę do domu. muszę obejrzeć powtórkę rojalsów. - wyjaśniła mu, bo tak przeżywała co się wydarzyło w finale, że już oglądała ten odcinek dwa razy.

st. albans
    grafika
    he makes comic books. yup.
    23

Pisanie by benjamin moore on Sob Sty 23, 2016 9:37 pm

- tak, cokolwiek będziesz oglądać, mam nadzieję, że sprawi ci to przyjemność. - pocałował ją w czoło tak słodko. - nie pokazuj jej co to instagram, z nią trzeba łagodniej. poza tym wolałbym, żebyś nie aż tak bardzo ekscytowała się spotkaniem z alice, ok? nadal z nią o niczym nie rozmawiałem, a powinienem był. cóż, nieważne. idę do domu. trzymaj się. - wzruszył ramionami i poszedł. zacznij next!

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Wto Wrz 19, 2017 6:06 pm