pizza metro

Share

st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    102

pizza metro

Pisanie by st. albans on Pią Paź 03, 2014 7:10 pm

First topic message reminder :

tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    23

Re: pizza metro

Pisanie by quinn anterberry on Sro Lis 11, 2015 8:49 pm

leczył moralniaka pizzą i piwem. właśnie, napiłabym się...

manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    23

Pisanie by teddy carlson on Sro Lis 11, 2015 8:54 pm

ja tez bym się napiła, ale nie pije. popije w weekend pewnie he he.
    teddy nie leczył moralniaka, ale był tutaj razem z nim. jadł i przyglądał mu się z wielkim zaciekawieniem bo quinn był wyjątkowo cichy dziś.

tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    23

Pisanie by quinn anterberry on Sro Lis 11, 2015 8:58 pm

ja też popiję w weekend, hehe nie chwal się hehe
    quinn nic nie mówił tylko wcinał pizzę i popijał ją piwem. zazwyczaj szalał, rzucał żarcikami, opowiadał o swoich nowych przygodach a tu proszę. wczoraj popełnił chyba jeden błąd. zanim się zorientował to rozdziewiczył przypadkową dziewczynę xd co nie było do niego podobne. - nie mogę już, starczy. weź resztę jak chcesz - odsunął od siebie talerz.

manchester
    -
    23

Pisanie by teddy carlson on Sro Lis 11, 2015 9:13 pm

otworzyłam piwo, ups.
    no właśnie to milczenie quinna było dla tediego dziwne. nie było żarcików, ani śmiechów. smutki! patrzył na niego chwile tak, a potem przeniósł wzrok na pizze - nie chce już - skrzywił się i odsunął talerz - co jest? - zapytał wprost.

tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    23

Pisanie by quinn anterberry on Sro Lis 11, 2015 9:17 pm

oddawaj!!!!
    jak się go spytał od razu się wyprostował. odchrząknął nerwowo milion razy, zaczął skubać serwetkę w dłoniach. - wczoraj za dużo wypiłem. najwyraźniej wyrwałem przypadkową dziewczynę, była cholernie śliczna i potrzebowała rozrywki. no i na dodatek była dziewicą. ja pierdolę. - pacnął się centralnie w czoło.

manchester
    -
    23

Pisanie by teddy carlson on Sro Lis 11, 2015 9:23 pm

NIE.
    odchylił się na krześle i zaśmiał - czyżbyś miał wczoraj ochotę na przypadkowy seks, a zamiast tego trafiłeś na dziewicę którą rozdziewiczyłeś? - śmiał się dalej. nawet poklepał go po ramieniu - no stary, winszuje - tedi troche nie ogarniał dlaczego quinn sie tym przejmował, no big deal.

tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    23

Pisanie by quinn anterberry on Sro Lis 11, 2015 9:28 pm

TAK PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM.
    westchnął ciężko a potem na niego spojrzał. - tak, miałem ochotę na przypadkowy seks, nic więcej a trafiłem na cholernego jednorożca, bo dziewic przecież już w tych czasach aż tak dużo nie ma. nie wiem co ta dziewczyna teraz czuje, pewnie cholernie jest zła. nie mam nawet jej numeru, czaisz - walnął głową o stół, bo chciałby chociaż się z nią spotkać.

manchester
    -
    23

Pisanie by teddy carlson on Sro Lis 11, 2015 9:40 pm

NIE.
    - chyba powinieneś sie cieszyć,że wyruchałeś jednorożca - wsadził łapki do kieszeni spodni. dalej chciało mu się śmiać z quinna. sam też pewnie trafił nie raz na dziewicę, ale żadnej nie wyruchał po pijaku - może się więcej nie spotkacie i problem z glowy - wzruszył ramionami.

tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    23

Pisanie by quinn anterberry on Sro Lis 11, 2015 9:43 pm

NIEDOBRA JESTEŚ HEHEHEHEHE.
    podniósł się z tego stołu i wypił więcej piwa. - nie jestem takim frajerem, który rucha laski raz i je zostawia, znaczy to się tyczy tylko dziewic, bo tak to mogę sobie ruchać ile mi się tylko podoba. - mruknął niezadowolony. - ale żeby kurwa jednoroooooooooożec... teddy... - zaśmiał się. - to co, idziemy gdzieś dalej? - zaproponował.

manchester
    -
    23

Pisanie by teddy carlson on Sro Lis 11, 2015 9:51 pm

AJ NOŁ.
    - jednorożce jak widać są wśród nas - zaśmiał się i objął go po przyjacielsku. a potem poszli na kluby he he.

hamilton
    informatyka
    whatever
    22

Pisanie by davina way on Pon Gru 28, 2015 2:59 pm

przyszła tutaj na jakąś sałatkę, bo nie chciało jej się robić obiadu, a nico nie chciał jej zaprosić do siebie.

glasgow
    grafika
    król komiksów
    23

Pisanie by basil ruth on Pon Gru 28, 2015 3:02 pm

nie mam pojecia jakie mam z nią relki to masz bazyla xd
    bazyl tutaj jadł, ale kelner poprosił go o pomoc i zastąpienie dlatego ten głupek zgodził się! kelner zwiał na sjestę a głupi bazyl harował za niego i za darmo. teraz pędził z zamówieniem daviny do stolika ale się wywalił na środku. zaczął pakować te wszystkie warzywa z sałatki znowu do miski xd

hamilton
    informatyka
    whatever
    22

Pisanie by davina way on Pon Gru 28, 2015 3:09 pm

ja też nie wiem ale padło na nią jak się zastanawiałam kim jeszcze nie grałam xd
    głupi bazyl.... no ale co poradzisz. davina długo czekała na swoją sałatkę i bardzo się niecierpliwiła bo była już głodna, a po za tym miała jeszcze coś później do załatwienia. oznaczało to, że albo się spóźni albo pójdzie głodna, a wolała tego uniknąć. patrzyła jak leci z jej sałatką zadowolona, ze może uda jej się wszystko dopiąć na ostatni guzik, a tu jednak okazało się, że jej obiad wylądował na brudnej ziemi. z politowaniem patrzyła jak chłopak to zbiera. - chyba nie masz zamiaru mi tego podać?! - przestraszyła się kiedy już skończył.

glasgow
    grafika
    król komiksów
    23

Pisanie by basil ruth on Pon Gru 28, 2015 3:12 pm

przykro mi ale bazyl nie znał zasad bhp. u nich w domu panowała zasada pięciu sekund, albo nawet pięćdziesięciu dlatego odruchowo zaczął to zbierać z ziemi. zerknął na davinę nieco przestraszony. nie lubił jak ktoś podnosił na niego głos, był wrażliwy i zaraz zaczynał się przejmować. biedaczek, taka pierdółka z niego! - miałem zamiar, ale chyba tego nie zrobię? - odparł niepewnym i pytającym głosem. przełknął głośno ślinę bo był nieco zdezorientowany i przerażony.

hamilton
    informatyka
    whatever
    22

Pisanie by davina way on Pon Gru 28, 2015 3:16 pm

dobrze, że nie wyjmował zza łóżka rocznych chrupek uważając, że wciąż nadają się do jedzenia.... zmierzyła go wzrokiem i ręce jej opadły słysząc jego odpowiedź. - no oczywiście, że tego nie zrobisz! - warknęła bo to jakieś nieporozumienie, że klienci muszą uczyć pracowników co powinni robić. skąd miała wiedzieć, że tak naprawdę bazyl jest tutaj na chwilowe zastępstwo. - obowiązują was tu jakieś szkolenia bhp? po za tym wystarczy zdrowy rozsądek! ludzie tu chodzą w za błoconych butach a ty chcesz mi podawać jedzenie z ziemi? - była zszokowana tym, że są ludzie, którzy tak wolną myślą i kojarzą.

glasgow
    grafika
    król komiksów
    23

Pisanie by basil ruth on Pon Gru 28, 2015 3:24 pm

hahaha, nie wybierał się czasami na łowy za łóżko żeby znaleźć roczne jedzenie. nie był takim oblechem! trochę mu się przykro zrobiło kiedy zaczęła na niego krzyczeć. był tu tylko w zastępstwie, chciał pomóc, a davina zaczęła na niego krzyczeć. zaczął miętosić swój fartuszek przepasany przez biodra - ale, ale ja nie chciałem zrobić nic złego - pociągnął nosem i miał już zaszklone oczy he he.

hamilton
    informatyka
    whatever
    22

Pisanie by davina way on Pon Gru 28, 2015 3:30 pm

jak spokojnym człowiekiem jestem też bym w takiej sytuacji pewnie zaczęła krzyczeć xd także wcale się jej nie dziwię. - no to myśl czasem trochę chłopie, bo brak mózgu w życiu wcale nie pomaga! - mruknęła. - a teraz raz dwa bo drugą sałatkę, nie będę tu czekać do usranej śmierci. - machnęła ręką jakby odganiała muchę, żeby go pospieszyć. - i lepiej, żeby ta druga nie była z ziemi, bo zniszczę to miejsce. - zagroziła.

glasgow
    grafika
    król komiksów
    23

Pisanie by basil ruth on Pon Gru 28, 2015 3:33 pm

przestraszył się jej na serio dlatego zamiast podać jej drugą sałatkę to uciekł z piskiem z restauracji xd

afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    24

Pisanie by wendy eyre on Nie Sty 24, 2016 2:55 pm

kupowała sobie coś do jedzenia, bo przecież sama nie będzie gotować obiadu.

budapeszt
    chemia
    fuckboy
    23

Pisanie by ottó becskei on Nie Sty 24, 2016 2:58 pm

on nawet nie umiał gotować, więc nie miał innego wyjścia jak jeść na mieście. nie było tu nikogo zbyt ciekawego, więc gapił się perfidnie na wendy, obczajając sobie ją w trakcie czekania na swoją pizze.

afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    24

Pisanie by wendy eyre on Nie Sty 24, 2016 3:02 pm

podejrzewam, że wendy też nie umiała gotowac, a szczytem jej zdolności było zalewanie zupki chińskiej. nic dziwnego, że wolała wydawać miliony złotych monet na jedzenie na mieście. chłopak rzeczywiście długo i perfidnie się na nią patrzył, więc musiała to zauważyć i prędko się zirytowała.
    - masz jakiś problem? - podeszła do niego, po drodze wiążąc włosy, tak jakby szykowała się do walki.

budapeszt
    chemia
    fuckboy
    23

Pisanie by ottó becskei on Nie Sty 24, 2016 3:05 pm

wydawanie miliona monet było łatwiejszym rozwiązaniem niż uczenie się gotować i marnowanie czasu w kuchni przy garach. miał o wiele więcej ciekawszych zajęć. nie odrywał od niej wzroku. uśmiechnął się nawet lekko. - a wyglądam jakbym miał? - uniósł w górę brew.

afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    24

Pisanie by wendy eyre on Nie Sty 24, 2016 3:10 pm

wendy twierdziła, że się nie nadaje do gotowania. zresztą nawet nie wiem czy kiedyś próbowała. też nie miała na to czasu czy ochoty.
    - właściwie tak. cały czas się na mnie gapisz. - skrzyżowała ręce. patrzyła na niego wojowniczym wzrokiem. chyba nie była przyzwyczajona do tego, że jakieś przystojniaki się za nią oglądają. zazwyczaj latały za nią tylko mięczaki w stylu ralfiego, vincenta czy rip felixa.

budapeszt
    chemia
    fuckboy
    23

Pisanie by ottó becskei on Nie Sty 24, 2016 3:12 pm

- to, że się na ciebie gapię nie znaczy, że mam jakiś problem - dalej się uśmiechał głupkowato. podobało mu się to, że jest taka wojownicza. zwykle też leciał na innego typu dziewczyny, ale od czasu do czasu przydaje się jakaś odmiana.

afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    24

Pisanie by wendy eyre on Nie Sty 24, 2016 3:15 pm

- to czemu się na mnie gapisz? - uniosła pytająco brwi. oczekiwała jasnych odpowiedzi, a nie jakiś gierek. była głodna i przez to nie miała dobrego humoru. typowo. chociaż ona to zawsze miała taki humor. może zawsze była głodna?

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Wto Wrz 19, 2017 6:09 pm